О внесении изменения в решение Байганинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Байганинского района на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 396
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 12 ноября 2021 года № 74. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 ноября 2021 года № 25359. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байганинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Байганинского района на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 396 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7859) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Байганинского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих обьемах:
1) доходы – 8 781 246,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 721 922,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 62 985 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 618 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 986 721 тысяч тенге;
2) затраты – 8 981 787,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 38 421,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 72 129,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 33 708 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -238 962,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 254 342,8 тысяч тенге, в том числе:

Байғанин аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 396 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қарашадағы № 74 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 24 қарашада № 25359 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 396 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7859 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 781 246,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 721 922,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 62 985 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 618 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 986 721 мың теңге;
2) шығындар – 8 981 787,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 38 421,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 72 129,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 33 708 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 238 962,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 238 962,5 мың теңге, оның ішінде:

поступление займов – 72 129,7 тысяч тенге;
погашение займов – 33 708 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 200 540,8 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Е. Копжасаров
Приложение к решению Байганинского районного маслихата от 12 ноября 2021 года № 74

қарыздар түсімі – 72 129,7 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 33 708 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 200 540,8 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Копжасаров
Байғанин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қарашадағы № 74 шешіміне қосымша

17 502
122
Аппарат акима района (города областного значения)
17 502
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2 802
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
14 700
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
554 805,9
1
Социальное обеспечение
62 610,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
62 610,2
005
Государственная адресная социальная помощь
62 610,2
2
Социальная помощь
461 490,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
461 490,5
002
Программа занятости
270 956,7
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
24 138,2
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
44 966
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22 273
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
56 885,6
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
42 271
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
30 705,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
30 705,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29 080,2
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
325
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
1 300
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 094 861,1
1
Жилищно-коммунальное хозяйство
526 785,5
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
526 785,5
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
10 100
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

17 502
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
17 502
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
2 802
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
14 700
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
554 805,9
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
62 610,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
62 610,2
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
62 610,2
2
Әлеуметтiк көмек
461 490,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
461 490,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
270 956,7
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
24 138,2
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
44 966
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
22 273
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
56 885,6
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
42 271
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
30 705,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
30 705,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 080,2
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
325
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
1 300
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 094 861,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
526 785,5
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
526 785,5
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
10 100
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру