О внесений изменений и дополнения в решение районного маслихата от 5 января 2021 года № 369 "Об утверждении бюджета Нуринского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 30 марта 2021 года № 26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 1 апреля 2021 года № 8210
В соответствии со статьями 9-1, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Иргизский районный РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 5 января 2021 года № 369 "Об утверждении бюджета Нуринского сельского округа на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7962, опубликованное 14 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
доходы цифры "22 836" заменить цифрами "24 836";
в том числе:
поступления трансфертов цифры "20 359" заменить цифрами "22 359";
в подпункте 2):
затраты цифры "22 836" заменить цифрами "25 092,7";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифры "-0" заменить цифрами "-256,7";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифры "0" заменить цифрами "256,7";
используемые остатки бюджетных средств цифры "0" заменить цифрами "256,7".
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1.Учесть в бюджете Нуринского сельского округа на 2021 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета:
на разработку сметной документации работ по освещению улиц населенных пунктов- 1 000 тысяч тенге;
на разработку сметной документации на средний ремонт автомобильных дорог- 1 000 тысяч тенге;
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения акима сельского округа.".

Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 369 "2021-2023 жылдарға арналған Нұра ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 наурыздағы № 26 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 1 сәуірде № 8210 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 369 "2021-2023 жылдарға арналған Нұра ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7962 тіркелген, 2021 жылғы 14 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "22 836" сандары "24 836" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі "20 359" сандары "22 359" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "22 836" сандары "25 092,7" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) "-0" саны "-256,7" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "0" саны "256,7" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" саны "256,7" сандарымен ауыстырылсын.
келесідей мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2021 жылға арналған Нұра ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
елді мекендердің көшелерін жарықтандыру жұмыстарының сметалық құжатын дайындауға -1 000 мың теңге;
автомобиль жолдарын орташа жөндеудің сметалық құжатын дайындауға- 1 000 мың теңге;
Аталған трансферттерінің сомасын бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Иргизского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Иргизского
районного маслихата
Қ. Берекеш
Секретарь Иргизского
районного маслихата
Н. Қызбергенов

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ырғыз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз аудандық
мәслихат сессиясының төрағасы
Қ. Берекеш
Ырғыз аудандық
мәслихатының хатшысы
Н. Қызбергенов