О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 5 января 2021 года № 365 "Об утверждении бюджета Иргизского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 30 марта 2021 года № 22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 1 апреля 2021 года № 8211. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9-1, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 5 января 2021 года № 365 "Об утверждении бюджета Иргизского сельского округа на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7949, опубликованное 12 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "348 656" заменить цифрами "385 197";
поступления трансфертов цифры "333 770" заменить цифрами "370 311";
в подпункте 2):
затраты цифры "348 656" заменить цифрами "385 633,7";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифру "-0" заменить цифрами "-436,7";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифру "0" заменить цифрами "436,7";
используемые остатки бюджетных средств цифру "0" заменить цифрами "436,7";
в пункте 6:
в абзаце третьем:
цифры "215 972" заменить цифрами "250 513";
дополнить абзацем четвертым следующего содержания:
"на разработку сметной документации на средний ремонт автомобильных дорог - 2000 тысяч тенге"

Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 365 "2021-2023 жылдарға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 наурыздағы № 22 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 1 сәуірде № 8211 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 365 "2021-2023 жылдарға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7949 тіркелген, 2021 жылы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "348 656" сандары "385 197" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі "333 770" сандары "370 311" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "348 656" сандары "385 633,7" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) "-0" саны "-436,7" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "0" саны "436,7" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" саны "436,7" сандарымен ауыстырылсын.
6 тармақта:
үшінші абзацта:
"215 972" сандары "250 513" сандарымен ауыстырылсын.
келесідей мазмұндағы төртінші абзацпен толықтырылсын:
"автомобиль жолдарын орта жөндеудің сметалық есебін дайындауға – 2000 мың теңге".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Иргизского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Иргизского
районного маслихата
Қ. Берекеш
Секретарь Иргизского
районного маслихата
Н. Қызбергенов

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ырғыз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз аудандық
мәслихат сессиясының төрағасы
Қ. Берекеш
Ырғыз аудандық
мәслихатының хатшысы
Н. Қызбергенов