О внесении изменений и дополнения в решение Кобдинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 394 "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2021-2023 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 10 марта 2021 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 марта 2021 года № 8123. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 104, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 394 "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7874, опубликованное 5 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Кобдинский районный бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 5 390 596,9 тысяч тенге:
налоговые поступления - 533 339,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 7 395,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 5 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 4 844 362,9 тысяч тенге;
2) затраты - 5 446 934,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 868,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 35 004,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов - 32 136,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 59 205,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 59 205,4 тысяч тенге:
поступление займов - 35 004,0 тысяч тенге;
погашение займов - 32 136,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 56 337,4 тысяч тенге.
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Учесть в районном бюджете на 2021 год поступление целевого трансферта на развитие из областного бюджета на:
1) развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Қобда аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 394 "2021-2023 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 наурыздағы № 12 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 15 наурызда № 8123 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104 бабына, 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 394 "2021-2023 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7874 тіркелген, 2021 жылғы 5 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 5 390 596,9 мың теңге:
салықтық түсімдер - 533 339,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 7 395,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 5 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 4 844 362,9 мың теңге;
2) шығындар - 5 446 934,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 2 868,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 35 004,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 32 136,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо - 0,0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу - 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 59 205,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 59 205,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 35 004,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 32 136,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 56 337,4 мың теңге.
мынадай мазмұндағы 7-1 тармақпен толықтырылсын:
"7-1. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттер көзделгені ескерілсін:
1) ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

3. Государственному учреждению "Аппарат Кобдинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Кобдинского районного маслихата
Б. Урумбасаров
Секретарь Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев
Приложение к решению Кобдинского районного маслихата от 10 марта 2021 года № 12

3. "Қобда аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық мәслихатының
сессия төрағасы
Б. Урумбасаров
Қобда аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж. Ергалиев
Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 наурыздағы № 12 шешіміне қосымша