О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 5 января 2021 года № 417 "Об утверждении бюджета сельского округа имени И. Билтабанова на 2021-2023 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 12 апреля 2021 года № 35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 апреля 2021 года № 8269. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 104, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 5 января 2021 года № 417 "Об утверждении бюджета сельского округа имени И. Билтабанова на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7991, опубликованное 18 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "111 247,0" заменить цифрами "43 322,6";
поступления трансфертов – цифры "110 208,0" заменить цифрами "42 283,6";
в подпункте 2):
затраты - цифры "111 247,0" заменить цифрами "43 560,4";
в подпункте 6):

Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 417 "2021-2023 жылдарға арналған И. Білтабанов атындағы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 сәуірдегі № 35 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 21 сәуірде № 8269 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 417 "2021-2023 жылдарға арналған И. Білтабанов атындағы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7991 тіркелген, 2021 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "111 247,0" сандары "43 322,6" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері - "110 208,0" сандары "42 283,6" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "111 247,0" сандары "43 560,4" сандармен ауыстырылсын:
6) тармақшасында:

используемые остатки бюджетных средств – цифры "0,0" заменить цифрами "237,8".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Кобдинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Кобдинского районного маслихата
Б. Урумбасаров
Секретарь Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – "0,0" сандары "237,8" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. "Қобда аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Б. Урумбасаров
Қобда аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж. Ергалиев