О внесении изменений и дополнений в решение Кобдинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 394 "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2021-2023 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 7 июля 2021 года № 49. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 июля 2021 года № 23567. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 394 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7874) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Кобдинский районный бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 5 812 990,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 603 339 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 7 395 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 5 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 5 196 756,6 тысяч тенге;
2) затраты - 5 869 328 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 868 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 35 004 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 32 136 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 59 205,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 59 205,4 тысяч тенге:
поступление займов - 35 004 тысяч тенге;
погашение займов - 32 136 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 56 337,4 тысяч тенге.".
пункт 8:
дополнить подпунктами 6), 7) следующего содержания:

Қобда аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 394 "2021-2023 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қодба аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 шілдедегі № 49 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 16 шілдеде № 23567 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 394 (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 7874 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 5 812 990,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 603 339 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 7 395 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 5 500 мың теңге;
трансферттер түсімі - 5 196 756,6 мың теңге;
2) шығындар - 5 869 328 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 2 868 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 35 004 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 32 136 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 59 205,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 59 205,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 35 004 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 32 136 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 56 337,4 мың теңге.".
8-тармақ:
мынадай мазмұндағы 6), 7) тармақшаларымен толықтырылсын:

"6) на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
7) на техническое обслуживание объектов газоснабжения;".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев
Приложение к решению Кобдинского районного маслихата от 7 июля 2021 года № 49

"6) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға;
7) газбен жабдықтау объектілеріне техникалық қызмет көрсетуге;".
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж. Ергалиев
Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 шілдедегі № 49 шешіміне қосымша