О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 394 "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2021-2023 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 8 ноября 2021 года № 92. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 ноября 2021 года № 25195. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 394 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7874) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Кобдинский районный бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 5 827 027,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 632 335 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 10 699 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 7 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 5 176 793,6 тысяч тенге;
2) затраты - 5 970 666,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 724,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 32 860,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 32 136 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 144 363,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 144 363,4 тысяч тенге, в том числе:

Қобда аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 394 "2021-2023 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қарашадағы № 92 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 17 қарашада № 25195 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 394 (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде № 7874 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 5 827 027,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 632 335 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 10 699 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 7 200 мың теңге;
трансферттер түсімі - 5 176 793,6 мың теңге;
2) шығындар - 5 970 666,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 724,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 32 860,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 32 136 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 144 363,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 144 363,4 мың теңге, оның ішінде:

поступление займов - 32 860,8 тысяч тенге;
погашение займов - 32 136 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 143 638,6 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев
Приложение к решению Кобдинского районного маслихата от 8 ноября 2021 года № 92

қарыздар түсімі – 32 860,8 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 32 136 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 143 638,6 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж. Ергалиев
Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қарашадағы № 92 шешіміне қосымша