О признании утратившими силу некоторых решений Кобдинского районного маслихата
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 30 декабря 2021 года № 135. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 января 2022 года № 26445
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения маслихата:
1) решение Кобдинского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность по Кобдинскому району" от 20 ноября 2017 года № 112 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5720);
2) решение Кобдинского районного маслихата "О внесении изменения в решение Кобдинского районного маслихата от 9 апреля 2020 года № 323 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность по Кобдинскому району от 20 ноября 2017 года № 112" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7057).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней его первого официального опубликования.
Секретарь Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев

Қобда аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 135 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 11 қаңтардағы № 26445 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың келесі шешімдерінің:
1) Қобда аудандық мәслихатының "Қобда ауданы бойынша сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 20 қарашадағы № 112 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5720 болып тіркелген);
2) Қобда аудандық мәслихатының "2017 жылғы 20 қарашадағы №112 "Қобда ауданы бойынша сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 9 сәуірдегі № 323 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7057 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж. Ергалиев