О внесении изменений и дополнений в решение Мартукского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 434 "Об утверждении Мартукского районного бюджета на 2021-2023 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 5 марта 2021 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 марта 2021 года № 8088
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 и статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 434 "Об утверждении Мартукского районного бюджета на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7867, опубликованное 31 декабря 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "9 305 779" заменить цифрами "9 362 265,6", в том числе:
поступления трансфертов – цифры "8 508 158" заменить цифрами "8 564 644,6";
в подпункте 2):
затраты – цифры "9 305 779" заменить цифрами "9 913 083,2";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифры "-95 511" заменить цифрами "-646 328,6";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифры "95 511" заменить цифрами "646 328,6";
в пункте 8:
дополнить абзацами семнадцатым, восемнадцатым, девятнадцатым, двадцатым, двадцать первым и двадцать вторым следующего содержания:
"на строительство электролиний новой застройки села Кумсай Мартукского района – 1 000 тысяч тенге;";
"на строительство электролиний новой застройки села Кенсахара Мартукского района – 1 000 тысяч тенге;";
"на строительство электролиний новой застройки села Родниковка Мартукского района – 1 000 тысяч тенге;";
"на строительство газопровода новой застройки села Родниковка Мартукского района – 1 000 тысяч тенге;";
"на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов – 1 000 тысяч тенге;";

Мәртөк аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 434 "2021-2023 жылдарға арналған Мәртөк аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 наурыздағы № 17 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 10 наурызда № 8088 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына және 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 434 "2021-2023 жылдарға арналған Мәртөк аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7867 тіркелген, 2020 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "9 305 779" сандары "9 362 265,6" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімі – "8 508 158" сандары "8 564 644,6" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "9 305 779" сандары "9 913 083,2" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "-95 511" сандары "-646 328,6" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "95 511" сандары "646 328,6" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
келесі мазмұндағы он жетінші, он сегізінші, он тоғызыншы, жиырмасыншы, жиырма бірінші, жиырма екінші абзацтармен толықтырылсын:
"Мәртөк ауданы Құмсай ауылындағы жаңа құрылыс аумағында электр желілерінің құрылысына – 1 000 мың теңге;";
"Мәртөк ауданы Кенсахара ауылындағы жаңа құрылыс аумағында электр желілерінің құрылысына – 1 000 мың теңге;";
"Мәртөк ауданы Родниковка ауылындағы жаңа құрылыс аумағында электр желілерінің құрылысына – 1 000 мың теңге;";
"Мәртөк ауданы Родниковка ауылындағы жаңа құрылыс аумағында газ құбырының құрылысына – 1 000 мың теңге;";
"аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге – 1 000 мың теңге;";

"на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі" – 49 437 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Мартукского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.

"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға – 49 437 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мәртөк аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.