О переименовании некоторых улиц сел Байторысай и Покровка Байторысайского сельского округа Мартукского района
Решение акима Байторысайского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 18 ноября 2021 года № 6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 ноября 2021 года № 25293
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения сел Байторысай и Покровка Байторысайского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Актюбинской области от 26 марта 2021 года за № 1, РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Байторысай Байторысайского сельского округа:
улицу "Тың" – на улицу "Наурызбай";
улицу "Набережная" – на улицу "Саржайлау".
2. Переименовать следующую улицу села Покровка Байторысайского сельского округа:
улицу "Д. Кузьменко" – на улицу "Жамбыл".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Байторысайского
сельского округа
А. Ажниязова

Мәртөк ауданы Байторысай ауылдық округінің Байторысай және Покровка ауылдарының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Байторысай ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 18 қарашадағы № 6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 қарашада № 25293 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Байторысай ауылдық округінің Байторысай және Покровка ауылдары халқының пікірін ескере отырып және Ақтөбе облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 26 наурыздағы № 1 қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Байторысай ауылдық округі Байторысай ауылының келесідей көшелері:
"Тың" көшесі – "Наурызбай" көшесіне;
"Набережная" көшесі – "Саржайлау" көшесіне қайта аталсын.
2. Байторысай ауылдық округі Покровка ауылының келесі көшесі:
"Д. Кузьменко" көшесі – "Жамбыл" көшесіне қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Байторысай ауылдық
округінің әкімі
А. Ажниязова