О присвоении наименований безымянным улицам села Сарыжар Сарыжарского сельского округа Мартукского района
Решение акима Сарыжарского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 24 февраля 2021 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 февраля 2021 года № 8066
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключения Актюбинской областной ономастической комиссии от 22 октября 2020 года № 2 с учетом мнения населения, аким Сарыжарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования безымянным улицам села Сарыжар Сарыжарского сельского округа Мартукского района:
"Абай" согласно схематической карте 1;
"Әл-Фараби" согласно схематической карте 2;
"Әбілқайыр хан" согласно схематической карте 3;
"Бөкенбай батыр" согласно схематической карте 4;
"Алтын Орда" согласно схематической карте 5;
"Едіге батыр" согласно схематической карте 6;
"Мәңгілік Ел" согласно схематической карте 7;
"Тәңірберген Молдабай" согласно схематической карте 8;
"Қамбар Медетов" согласно схематической карте 9;
"Жездібай батыр" согласно схематической карте 10.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Сарыжарского сельского округа Мартукского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Мартукского района после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Сарыжарского сельского округа Ә. Тәжібай
Приложение к решению акима Сарыжарского сельского округа от 24 февраля 2021 года № 2
Схематическая карта № 1 о присвоении наименования "Абай" безымянной улице села Сарыжар, Сарыжарского сельского округа
Схематическая карта № 2 о присвоении наименования "Әл-Фараби" безымянной улице села Сарыжар, Сарыжарского сельского округа
Схематическая карта № 3 о присвоении наименования "Әбілқайыр хан" безымянной улице села Сарыжар, Сарыжарского сельского округа
Схематическая карта № 4 о присвоении наименования "Бөкенбай батыр" безымянной улице села Сарыжар, Сарыжарского сельского округа
Схематическая карта № 5 о присвоении наименования "Алтын Орда" безымянной улице села Сарыжар, Сарыжарского сельского округа

Мәртөк ауданының Сарыжар ауылдық округінің Сарыжар ауылының атаусыз көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Сарыжар ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 24 ақпандағы № 2 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 25 ақпанда № 8066 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына және Ақтөбе облыстық ономастикалық комиссиясының 2020 жылғы 22 қазандағы № 2 қорытындысы негізінде аумақ халқының пiкiрiн ескере отырып, Сарыжар ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк ауданының Сарыжар ауылдық округінің Сарыжар ауылының атаусыз көшелеріне келесідей атаулар берілсін:
1 схемалық картаға сәйкес, "Абай";
2 схемалық картаға сәйкес, "Әл-Фараби";
3 схемалық картаға сәйкес, "Әбілқайыр хан";
4 схемалық картаға сәйкес, "Бөкенбай батыр";
5 схемалық картаға сәйкес, "Алтын Орда";
6 схемалық картаға сәйкес, "Едіге батыр";
7 схемалық картаға сәйкес, "Мәңгілік Ел";
8 схемалық картаға сәйкес, "Тәңірберген Молдабай";
9 схемалық картаға сәйкес, "Қамбар Медетов";
10 схемалық картаға сәйкес, "Жездібай батыр".
2. "Мәртөк ауданының Сарыжар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Мәртөк ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарыжар ауылдық округінің әкімі Ә. Тәжібай
Сарыжар ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 24 ақпандағы № 2 шешіміне қосымша
Сарыжар ауылдық округінің, Сарыжар ауылының атаусыз көшесіне "Абай" атауын беру туралы № 1 схемалық карта
Сарыжар ауылдық округінің, Сарыжар ауылының атаусыз көшесіне "Әл-Фараби" атауын беру туралы № 2 схемалық карта
Сарыжар ауылдық округінің, Сарыжар ауылының атаусыз көшесіне "Әбілқайыр хан" атауын беру туралы № 3 схемалық карта
Сарыжар ауылдық округінің, Сарыжар ауылының атаусыз көшесіне "Бөкенбай батыр" атауын беру туралы № 4 схемалық карта
Сарыжар ауылдық округінің, Сарыжар ауылының атаусыз көшесіне "Алтын Орда" атауын беру туралы № 5 схемалық карта

Схематическая карта № 6 о присвоении наименования "Едіге батыр" безымянной улице села Сарыжар, Сарыжарского сельского округа Улица Едіге батыр, длина 850 м
Схематическая карта № 7 о присвоении наименования "Мәңгілік Ел" безымянной улице села Сарыжар, Сарыжарского сельского округа Улица Мәңгілік Ел, длина 850 м
Схематическая карта № 8 о присвоении наименования "Тәңірберген Молдабай" безымянной улице села Сарыжар, Сарыжарского сельского округа Улица Тәңірберген Молдабай, длина 850 м
Схематическая карта № 9 о присвоении наименования Улица Қамбар Медетов, длина 850 м "Қамбар Медетов" безымянной улице села Сарыжар, Сарыжарского сельского округа
Схематическая карта № 10 о присвоении наименования "Жездібай батыр" безымянной улице села Сарыжар, Сарыжарского сельского округа

Сарыжар ауылдық округінің, Сарыжар ауылының атаусыз көшесіне "Едіге батыр" Едіге батыр көшесі, ұзындығы 850 м атауын беру туралы № 6 схемалық карта
Сарыжар ауылдық округінің, Сарыжар ауылының атаусыз көшесіне "Мәңгілік Ел" Мәңгілік Ел көшесі, ұзындығы 850 м атауын беру туралы № 7 схемалық карта
Сарыжар ауылдық округінің, Сарыжар ауылының атаусыз көшесіне "Тәңірберген Молдабай көшесі, ұзындығы 850 м Тәңірберген Молдабай" атауын беру туралы № 8 схемалық карта
Сарыжар ауылдық округінің, Сарыжар ауылының атаусыз көшесіне "Қамбар Медетов" Қамбар Медетов көшесі, ұзындығы 850 м атауын беру туралы № 9 схемалық карта
Сарыжар ауылдық округінің, Сарыжар ауылының атаусыз көшесіне "Жездібай батыр" Жездібай батыр көшесі, ұзындығы 470 м Жездібай батыр көшесі, ұзындығы 850 матауын беру туралы № 10 схемалық карта