О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 533 "Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2021-2023 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 3 сентября 2021 года № 77. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 сентября 2021 года № 24314. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от "Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2021-2023 годы" 25 декабря 2020 года № 533 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7872) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Мугалжарский районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 403 178 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 034 476 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 31 408 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 54 778 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 282 516 тысяч тенге;
2) затраты – 17 422 725,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 249 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 23 777 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16 528 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 26 796,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26 796,4 тысяч тенге:
поступление займов – 23 777 тысяч тенге;
погашение займов – 16 528,9 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19 548,3 тысяч тенге.";
подпункт 8) пункта 7 изложить в новой редакции:
"8) на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения - 50 386 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 8 изложить в новой редакции:
"2) на строительство новой сети водоснабжения индивидуальных жилых домов в 10 квартале микрорайона Самал города Кандыагаш - 71 355 тысяч тенге;";
подпункты 5), 6), 7) пункта 10 изложить в новой редакции:
"5) на капитальный ремонт многоэтажных жилых домов - 513 819 тысяч тенге;
6) на реализацию мероприятий по улучшению социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі - 210 867 тысяч тенге;
7) на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан - 35 227 тысяч тенге.";

Мұғалжар аудандық маслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 533 "2021-2023 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 3 қыркүйектегі № 77 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 11 қыркүйекте № 24314 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 533 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №7872 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 403 178 мың теңге:
салықтық түсімдер – 11 034 476 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 31 408 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 54 778 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 282 516 мың теңге;
2) шығындар – 17 422 725,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7 249 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 23 777 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16 528 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -26 796,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 26 796,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 23 777 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16 528,9 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 19 548,3 мың теңге.";
7 тармақтың 8) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"8) мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін қызметкерлердің еңбекақысына қосымша ақы белгілеуге - 50 386 мың теңге;";
8 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) Қандыағаш қаласының Самал шағын ауданының 10-кварталындағы жеке тұрғын үйлерді салу кезінде сумен жабдықтау жаңа желісінің құрылысына - 71 355 мың теңге;";
10 тармақтың 5), 6), 7) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"5) көп қабатты тұрғын үйлерді күрделі жөндеуге - 513 819 мың теңге;
6) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымын жақсарту бойынша іс-шараларды іске асыруға - 210 867 мың теңге;
7) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға - 35 227 мың теңге.";

подпункты 4), 14) пункта 11 изложить в новой редакции:
"4) на строительство водопроводных сетей и сооружений в селе Басшили - 76 725 тысяч тенге;
14) на строительство подводящего и внутрипоселкового газопровода по улице Ынтымак в селе Басшили Енбекского сельского округа (разъезд № 315) - 25 686 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2021 год в сумме - 27 324 тысяч тенге.";

11 тармақтың 4), 14) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"4) Басшилі ауылындағы су жүйелері мен ғимараттарының құрылысын салуға - 76 725 мың теңге;
14) Еңбек ауылдық округі Басшили ауылындағы Ынтымақ көшесіндегі жеткізілім және елді мекенішілік газ құбырының құрылысына (№ 315 разъезд) - 25 686 мың теңге.";
13 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. 2021 жылға ауданның жергілікті атқарушы органының резерві - 27 324 мың теңге сомасында бекітілсін.";

10 365
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
40 673
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 387 481
1
Социальное обеспечение
187 301
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
187 301
005
Государственная адресная социальнаяпомощь
187 301
2
Социальная помощь
1 132 368
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 132 368
002
Программа занятости
630 642
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
16 960
006
Оказание жилищной помощи
3 294
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
161 587
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
97 886
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
159 552
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
62 447
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
67 812
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
67 812
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
54 508
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 442
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
5 461
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
6 401
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 714 617,8
1
Жилищное хозяйство
1 557 573
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
540 847
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
540 847
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

10 365
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
40 673
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 387 481
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
187 301
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
187 301
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
187 301
2
Әлеуметтiк көмек
1 132 368
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 132 368
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
630 642
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
16 960
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3 294
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
161 587
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
97 886
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
159 552
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
62 447
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
67 812
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
67 812
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 508
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 442
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
5 461
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
6 401
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 714 617,8
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 557 573
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
540 847
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
540 847
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

200
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
17 286
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
17 286
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
103 771
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
37 211
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
31 261
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5 950
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
66 560
001
Услуг по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
22 383
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
44 177
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
376 901
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
376 901
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25 686
036
Развитие газотранспортной системы
25 686
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
351 215
036
Развитие газотранспортной системы
351 215
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
49 138
6
Земельные отношения
39 867
463
Отдел земельных отношений района (города областногозначения)
39 867
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
25 849
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
3 018
004
Организация работ по зонированию земель
6 000
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
5 000
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
9 271
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
9 271
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
9 271
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
31 783
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
31 783
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
31 783
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

200
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
17 286
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
17 286
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
103 771
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
37 211
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 261
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
5 950
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
66 560
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 383
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
44 177
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
376 901
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
376 901
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй -коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25 686
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
25 686
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
351 215
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
351 215
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
49 138
6
Жер қатынастары
39 867
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
39 867
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 849
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
3 018
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
6 000
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
5 000
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
9 271
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
9 271
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
9 271
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
31 783
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
31 783
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
31 783
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер