О признании утратившими силу некоторых решений Мугалжарского районного маслихата
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 6 декабря 2021 года № 119. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 декабря 2021 года № 25659
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Законом Республики Казахстан "О правовых актах", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Мугалжарского районного маслихата.
1) решение Мугалжарского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность по Мугалжарскому району" от 21 ноября 2017 года № 119 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5717);
2) решение Мугалжарского районного маслихата "О внесении изменения в решение Мугалжарского районного маслихата от 21 ноября 2017 года № 119 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность по Мугалжарскому району" от 19 декабря 2019 года № 375 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6584).
2. Настоящее решение в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Cекретарь Мугалжарского
районного маслихата
Р. Мусенова

Мұғалжар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 желтоқсандағы № 119 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 желтоқсанда № 25659 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 2 тармағына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының келесідей шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Мұғалжар аудандық мәслихатының "Мұғалжар ауданы бойынша сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 21 қарашадағы № 119 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5717 болып тіркелген);
2) Мұғалжар аудандық мәслихатының "Мұғалжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 қарашадағы № 119 "Мұғалжар ауданы бойынша сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 375 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6584 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының хатшысы
Р. Мусенова