О признании утратившими силу некоторых решений Темирского районного маслихата
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 27 августа 2021 года № 84. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 сентября 2021 года № 24220
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения маслихата:
1) решение Темирского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность, по Темирскому району" от 21 декабря 2017 года № 178 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5791);
2) решение Темирского районного маслихата "О внесении изменения в решение районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 178 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность по Темирскому району" решение от 17 октября 2019 года № 391 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6427).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней его первого официального опубликования.
Секретарь Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов

Темір аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 тамыздағы № 84 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 3 қыркүйекте № 24220 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың келесі шешімдерінің:
1) Темір аудандық мәслихатының "Темір ауданы бойынша сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 178 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5791 болып тіркелген);
2) Темір аудандық мәслихатының "Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 178 "Темір ауданы бойынша сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 17 қазандағы № 391 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6427 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Шаимов