О внесении изменений и дополнений в решение Уилского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 467 "Об утверждении Уилского районного бюджета на 2021-2023 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 10 марта 2021 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 марта 2021 года № 8124. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уилского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 467 "Об утверждении Уилского районного бюджета на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7902, опубликованное 6 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "6 408 284" заменить цифрами "6 448 798,3":
поступления трансфертов – цифры "6 040 304" заменить цифрами "6 080 818,3";
в подпункте 2):
затраты – цифры "6 408 284" заменить цифрами "6 622 103,9";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифры "-74 686" заменить цифрами "-247 991,6";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифры "74 686" заменить цифрами "247 991,6":
используемые остатки бюджетных средств – цифру "0" заменить цифрами "173 305,6".
пункт 9 дополнить подпунктами 3), 4) следующего содержания:
"3) 1 000 тысяч тенге – на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда;";
"4) 2 000 тысяч тенге – на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры.";
в пункте 10:
в подпункте 1):
цифры "966 061" заменить цифрами "971 609";
пункт 10 дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
"6) 31 935 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі".".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Уилского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.

Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 467 "2021-2023 жылдарға арналған Ойыл аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 наурыздағы № 17 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 15 наурызда № 8124 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 467 "2021-2023 жылдарға арналған Ойыл аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7902 тіркелген, 2021 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "6 408 284" сандары "6 448 798,3" сандарымен ауыстырылсын:
трансферттер түсімі – "6 040 304" сандары "6 080 818,3" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "6 408 284" сандары "6 622 103,9" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "-74 686" сандары "-247 991,6" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "74 686" сандары "247 991,6" сандарымен ауыстырылсын:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – "0" саны "173 305,6" сандарымен ауыстырылсын.
9 тармақ келесі мазмұндағы 3), 4) тармақшаларымен толықтырылсын:
"3) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға – 1 000 мың теңге;";
"4) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға – 2 000 мың теңге.";
10 тармақта:
1) тармақшасында:
"966 061" сандары "971 609" сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақ келесі мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын:
"6) "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елдi мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға – 31 935 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.