О внесении изменений и дополнений в решение Уилского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 480 "Об утверждении бюджетов сельских округов Уилского района на 2021-2023 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 19 марта 2021 года № 32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 марта 2021 года № 8156. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уилского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 480 "Об утверждении бюджетов сельских округов Уилского района на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7978, опубликованное 15 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "80 319" заменить цифрами "195 836":
поступления трансфертов – цифры "68 992" заменить цифрами "184 509";
в подпункте 2):
затраты – цифры "80 319" заменить цифрами "196 761,1";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифру "0" заменить цифрами "-925,1";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифру "0" заменить цифрами "925,1":
подпункт 6) пункта 1 дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"используемые остатки бюджетных средств – 925,1 тысяч тенге.".
в пункте 3:
в подпункте 1):
доходы – цифры "28 871" заменить цифрами "61 785":
поступления трансфертов – цифры "26 959" заменить цифрами "59 873";
в подпункте 2):
затраты – цифры "28 871" заменить цифрами "63 369,9";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифру "0" заменить цифрами "-1 584,9";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифру "0" заменить цифрами "1 584,9":
подпункт 6) пункта 3 дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"используемые остатки бюджетных средств – 1 584,9 тысяч тенге.".
в пункте 5:
в подпункте 1):
доходы – цифры "24 449" заменить цифрами "29 373":
поступления трансфертов – цифры "22 467" заменить цифрами "27 391";
в подпункте 2):
затраты – цифры "24 449" заменить цифрами "29 475,6";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифру "0" заменить цифрами "-102,6";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифру "0" заменить цифрами "102,6":

Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 480 "2021-2023 жылдарға арналған Ойыл ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 наурыздағы № 32 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 29 наурызда № 8156 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 480 "2021-2023 жылдарға арналған Ойыл ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7978 тіркелген, 2021 жылы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "80 319" сандары "195 836" сандарымен ауыстырылсын:
трансферттер түсімі – "68 992" сандары "184 509" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "80 319" сандары "196 761,1" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "0" саны "-925,1" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "0" саны "925,1" сандарымен ауыстырылсын:
1 тармақтың 6) тармақшасы келесі мазмұндағы екінші абзацпен толықтырылсын:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 925,1 мың теңге.".
3 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "28 871" сандары "61 785" сандарымен ауыстырылсын:
трансферттер түсімі – "26 959" сандары "59 873" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "28 871" сандары "63 369,9" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "0" саны "-1 584,9" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "0" саны "1 584,9" сандарымен ауыстырылсын:
3 тармақтың 6) тармақшасы келесі мазмұндағы екінші абзацпен толықтырылсын:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 584,9 мың теңге.".
5 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "24 449" сандары "29 373" сандарымен ауыстырылсын:
трансферттер түсімі – "22 467" сандары "27 391" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "24 449" сандары "29 475,6" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "0" саны "-102,6" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "0" саны "102,6" сандарымен ауыстырылсын:

"используемые остатки бюджетных средств – 68,1 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Уилского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Уилского
районного маслихата
А. Ғазез
Секретарь Уилского
районного маслихата
С. Займолдин
Приложение к решению Уилского районного маслихата от 19 марта 2021 года № 32

"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 68,1 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ойыл аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
А. Ғазез
Ойыл аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Займолдин
Ойыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 наурыздағы
№ 32 шешіміне қосымша