Об утверждении бюджета Кызылсуского сельского округа на 2021-2023 годы
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 8 января 2021 года № 566. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 января 2021 года № 7996. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кызылсуского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 387 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 720 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 667 тысяч тенге;
2) затраты – 29 342 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -955 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
955 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 955 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 17.11.2021 № 132 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в доход бюджета сельского округа зачисляются следующие:
Налоговые поступления:
индивидуальный подоходный налог;
налог на имущество физических лиц;
земельный налог;
налог на транспортные средства;
плата за размещение наружной (визуальной) рекламы.
Неналоговые поступления:
штрафы, налагаемые акимом;
добровольные сборы физических и юридических лиц;
доходы от коммунальной собственности;
доходы от продажи государственного имущества;
трансферты из районного бюджета;
другие неналоговые поступления.
3. Принять к сведению и руководству, что с 1 января 2021 года:
1) минимальный размер заработной платы 42 500 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан 2 917 тенге;

2021-2023 жылдарға арналған Қызылсу ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 566 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 13 қаңтарда № 7996 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Қызылсу ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 387 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 720 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26 667 мың теңге;
2) шығындар – 29 342 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -955 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 955 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 955 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 17.11.2021 № 132 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Ауылдық округ бюджетінің кірісіне мыналар есептелетін болып ескерілсін:
Салықтық түсімдер:
жеке табыс салығы;
жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық;
жер салығы;
көлік құралдары салығы;
сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін төлемақы.
Салықтық емес түсімдер:
әкім салатын айыппұлдар;
жеке және заңды тұлғалардың ерікті түрдегі алымдары;
коммуналдық меншігінен түсетін кірістер;
мемлекеттік мүлікті сатудан түсетін түсімдер;
аудандық бюджеттен берілетін трансферттер.
басқа да салықтық емес түсімдер.
3. 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері 42 500 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш 2 917 теңге;

3) величину прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат 34 302 тенге.
4. Учесть в бюджете Кызылсуского сельского округа на 2021 год объем субвенции в сумме 12 865,0 тысяч тенге выделяемы с районного бюджета.
5. Учесть в бюджете Кызылсуского сельского округа на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета:
на освещение улиц в населенных пунктов 400,0 тысяч тенге;
на обеспечение санитарии населенных пунктов 500,0 тысяч тенге;

3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерлерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы 34 302 теңге болып белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын.
4. 2021 жылға арналған Қызылсу ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен бөлінетін 12 865,0 мың теңге соммасында субвенция көлемі ескерілсін:
5. 2021 жылға арналған Қызылсу ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін:
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру 400,0 мың теңге;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету үшін 500,0 мың теңге;

на обеспечение функционирования автомобильных дорог в селе Кызылсу 2 000,0 тысяч тенге.
Распределение сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима Кызылсуского сельского округа.
6. Государственному учереждению "Аппарат Хромтауского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Хромтауского
районного маслихата
С. Урынбасаров
Секретарь Хромтауского
районного маслихата
Д. Мулдашев

Қызылсу ауылындағы автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету үшін 2 000,0 мың теңге.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу Қызылсу ауылдық округі әкімінің шешімі негізінде жүзеге асырылады.
6. Осы шешімді "Хромтау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
7. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
С. Урынбасаров
Хромтау аудандық
мәслихатының хатшысы
Д. Мулдашев