О внесении изменения в решение Хромтауского районного маслихата от 8 января 2021 года № 573 "Об утверждении бюджета села Никельтау на 2021-2023 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 25 марта 2021 года № 40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 марта 2021 года № 8167. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:

Хромтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 573 "2021-2023 жылдарға арналған Никельтау ауылының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 наурыздағы № 40 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 30 наурызда № 8167 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата от 8 января 2021 года № 573 "Об утверждении бюджета села Никельтау на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7993, опубликованное 18 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

1. Хромтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 573 "2021-2023 жылдарға арналған Никельтау ауылының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7993 тіркелген, 2021 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Государственному учреждению "Аппарат Хромтауского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Хромтауского
районного маслихата
Д. Дуисов
Секретарь Хромтауского
районного маслихата
Д. Мулдашев
Приложение к решению Хромтауского районного маслихата от 25 марта 2021 года № 40

2. "Хромтау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Д. Дуисов
Хромтау аудандық
мәслихатының хатшысы
Д. Мулдашев
Хромтау аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 25 наурыздағы № 40 шешіміне қосымша