О внесении изменений и дополнений в решение Хромтауского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 549 "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2021-2023 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 7 июня 2021 года № 57. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 июня 2021 года № 23145. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 549 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7942) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы– 10 994 961 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления– 5 852 981 тысяч тенге;
неналоговые поступления– 82 499 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 54 520 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 004 961 тысяч тенге;
2) затраты – 11 940 269,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 762 тысяч тенге, в том числе;
бюджетные кредиты – 21 877 тысяч тенге:
погашение бюджетных кредитов – 14 115 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -953 070,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
953 070,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 21 877 тысяч тенге;
погашение займов – 14 115,9 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 945 309,5 тысяч тенге.".
пункт 9:
дополнить абзацами девятым, десятым, одиннадцатым, двенадцатым, тринадцатым следующего содержания:
"на санаторно-курортное лечение 17 136 тысяч тенге;";
"на услуги по слухопротезированию 15 тысяч тенге;";
"на вспомогательные компенсаторные средства 717 тысяч тенге;";
"на специальные средства передвижения 542 тысяч тенге;";

Хромтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 549 "2021-2023 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 маусымдағы № 57 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 маусымда № 23145 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 549 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7942 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 10 994 961 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 852 981 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 82 499 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 54 520 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 004 961 мың теңге;
2) шығындар – 11 940 269,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7 762 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 21 877 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 115 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -953 070,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 953 070,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 21 877 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 115,9 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 945 309,5 мың теңге.".
9-тармақ:
мынадай мазмұндағы тоғызыншы, оныншы, он бірінші, он екінші, он үшінші абзацтармен толықтырылсын:
"санаторлық-курорттық емделуге 17 136 мың теңге;";
"есту протездеу қызметтеріне 15 мың теңге;";
"қосалқы компенсаторлық құралдарға 717 мың теңге;";
"арнаулы жүріп-тұру құралдарына 542 мың теңге;";