О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года № 617 "Об утверждении бюджета Жанаконысского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 2 июля 2021 года № 75. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 июля 2021 года № 23273
Шалкарский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года "Об утверждении бюджета Жанаконысского сельского округа на 2021-2023 годы" № 617 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7885) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жанаконысского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 27189,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1112,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26063,1 тысяч тенге;
2) затраты – 28531,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1342,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1342,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1342,8 тысяч тенге.";
в пункте 5:
в абзаце третьем:
цифры "1079,0" заменить цифрами "8301,1".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 617 "2021-2023 жылдарға арналған Жаңақоныс ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 2 шілдедегі № 75 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 3 шілдеде № 23273 болып тіркелді
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы "2021-2023 жылдарға арналған Жаңақоныс ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" № 617 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7885 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 – тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Жаңақоныс ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27189,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1112,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 26063,1 мың теңге;
2) шығындар – 28531,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1342,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1342,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1342,8 мың теңге.";
5 тармақта:
үшінші абзацында:
"1079,0" сандары "8301,1" сандарымен ауыстырылсын.
көрсетілген шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.