О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года № 620 "Об утверждении бюджета Монкебийского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 2 июля 2021 года № 77. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 июля 2021 года № 23360. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шалкарский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года "Об утверждении бюджета Монкебийского сельского округа на 2021-2023 годы" № 620 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7879) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Монкебийского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 23004,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1701,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21303,1 тысяч тенге;
2) затраты - 23432,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -428,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 428,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 428,1 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. В соответствии с решением Шалкарского районного маслихата от 22 декабря 2020 года №605 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2021-2023 годы" учесть в бюджете сельского округа на 2021 год из районного бюджета текущий целевой трансферт в сумме 6003,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 620 "2021-2023 жылдарға арналған Мөңке би ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 2 шілдедегі № 77 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 шілдеде № 23360 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы "2021-2023 жылдарға арналған Мөңке би ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" № 620 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7879 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Мөңке би ауылдық округі бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 23004,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1701,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –21303,1 мың теңге;
2) шығындар - 23432,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін кірістер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -428,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 428,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 428,1 мың теңге.";
5- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы №605 "2021-2023 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне сәйкес аудандық бюджеттен 2021 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне 6003,1 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт бөлінгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.