О переименовании улиц некоторых населенных пунктов Кишикумского сельского округа
Решение акима Кишикумского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 5 апреля 2021 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 апреля 2021 года № 8232
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории и на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Актюбинской области от 22 октября 2020 года № 2, аким Кишикумского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы в следующих населенных пунктах Кишикумского сельского округа:
1) в станции Карашокат:
улицу "Достық" на улицу "Спандияр Көбеев",
улицу "Теміржолшылар" на улицу "Атақоныс";
2) в станции Шокысу:
улицу "Теміржолшылар" на улицу "Жерұйық",
улицу "Сарбұлақ" на улицу "Құлагер" көшесі,
улицу "Толағай" на улицу "Сарыжайлау".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Кишикумского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Шалкарского района, после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Кишикумского сельского округа К. Казбеков

Кішіқұм ауылдық округінің кейбір елді мекендерінің көшелерін қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Кішіқұм ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 5 сәуірдегі № 7 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 сәуірде № 8232 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып және Ақтөбе облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 22 қазандағы № 2 қорытындысы негізінде, Кішіқұм ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кішіқұм ауылдық округіндегі келесі елді мекендердің көшелері қайта аталсын:
1) Қарашоқат стансасында:
"Достық" көшесін "Спандияр Көбеев" көшесіне,
"Теміржолшылар" көшесін "Атақоныс" көшесіне;
2) Шоқысу стансасында:
"Теміржолшылар" көшесін "Жерұйық" көшесіне,
"Сарбұлақ" көшесін "Құлагер" көшесіне,
"Толағай" көшесін "Сарыжайлау" көшесіне.
2. "Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Кішіқұм ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Шалқар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кішіқұм ауылдық округінің әкімі К. Казбеков