Об изменении административно-территориальной подчиненности села Кайрат Жетыгенского сельского округа Илийского района
Постановление акимата Алматинской области от 14 декабря 2021 года № 471 и решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2021 года № 12-62. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 января 2022 года № 26457
В соответствии с подпунктом 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить административно-территориальную подчиненность села Кайрат Жетыгенского сельского округа Илийского района, путем передачи в административно-территориальную подчиненность Кайнарского сельского округа Талгарского района.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата Алматинской области и решения Алматинского областного маслихата возложить на заместителя акима области Ж. Туякова.
3. Настоящие совместные постановление акимата Алматинской области и решение Алматинского областного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Алматинской области Л. Турлашов
Секретарь Алматинского
областного маслихата Ж. Жоргенбаев

Іле ауданы Жетіген ауылдық округі Қайрат ауылының әкімшілік-аумақтық бағыныстылығын өзгерту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2021 жылғы 14 желтоқсандағы № 471 қаулысы және Алматы облыстық мәслихатының 2021 жылғы 14 желтоқсандағы № 12-62 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 12 қаңтарда № 26457 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Алматы облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Іле ауданы Жетіген ауылдық округі Қайрат ауылының әкімшілік-аумақтық бағыныстылығы Талғар ауданы Қайнар ауылдық округінің әкімшілік-аумақтық бағыныстылығына беру жолымен өзгертілсін.
2. Осы бірлескен Алматы облысы әкімдігінің қаулысы мен Алматы облыстық мәслихаты шешімінің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ж. Тұяқовқа жүктелсін.
3. Осы бірлескен Алматы облысы әкімдігінің қаулысы мен Алматы облыстық мәслихатының шешімі алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысы әкімінің
міндетін атқарушы Л. Турлашов
Алматы облыстық мәслихатының
хатшысы Ж. Жоргенбаев