О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2021-2023 годы
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 8 января 2021 года № 474. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 января 2021 года № 5878.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии c пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Еркинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 207 716 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 48 235 тысяч тенге;
поступления трансфертов 159 481 тысяча тенге;
2) затраты 219 501 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 11 785 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 11 785 тысяч тенге;
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 11 785 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 09.12.2021 № 95 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет Отенайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 215 320 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 65 168 тысяч тенге;
поступления трансфертов 150 152 тысячи тенге;
2) затраты 250 066 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 34 746 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 34 746 тысяч тенге;
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 34 746 тысяч тенге.

Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 474 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 19 қаңтарда № 5878 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 4-тармағымен.
2008 жылдың 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Еркін ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 207 716 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 48 235 мың теңге;
трансферттер түсімі 159 481 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 219 501 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 11 785 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 11 785 мың теңге;
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 11 785 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 09.12.2021 № 95 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021-2023 жылдарға арналған Өтенай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 215 320 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 65 168 мың теңге;
трансферттер түсімі 150 152 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 250 066 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 34 746 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 34 746 мың теңге;
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 34 746 мың теңге.

Сноска. Пункт 2 в редакции решения Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 09.12.2021 № 95 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Талдыкорганского городского маслихата "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Талдыкорганского
городского маслихата Б. Ержанова
Исполняющий обязанности секретаря
Талдыкорганского городского маслихата Б. Тустукбаев

Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 09.12.2021 № 95 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талдықорған қалалық мәслихатының "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихатының
сессия төрайымы Б. Ержанова
Талдықорған қалалық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы Б. Тустукбаев

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
11 925
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
11 925
Функциональная группа
Сумма
(тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
III. Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетные кредиты
0
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
0
5
Погашение бюджетных кредитов
0
1
Погашение бюджетных кредитов
0
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
0
Функциональная группа
Сумма
(тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Функциональная группа
Сумма
(тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
16
Погашение займов
0
1
Погашение займов
0
Приложение 6 к решению Талдыкорганского городского маслихата от "8" января 2021 года № 474
Бюджет Отенайского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
I. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
11 925
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
11 925
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
III. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
1
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
IV. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
V. Бюджеттің тапшылығы (профициті)
0
VI. Бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
16
Қарыздарды өтеу
0
1
Қарыздарды өтеу
0
Талдықорған қалалық мәслихатының 2021 жылғы "8" қаңтардағы № 474 шешіміне 6-қосымша
2023 жылға арналған Өтенай ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі
сынып Атауы
I. Кірістер