О признании утратившим силу решение Талдыкорганского городского маслихата" от 21 декабря 2017 года № 148 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение маслихата города Талдыкорган Алматинской области от 3 декабря 2021 года № 101. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 декабря 2021 года № 25662
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Талдыкорганского городского маслихата" "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 21 декабря 2017 года № 148 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4482).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Талдыкорганского
городского маслихата Т. Ахажан

Талдықорған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 148 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2021 жылғы 3 желтоқсандағы № 101 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 9 желтоқсанда № 25662 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес,Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 148 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4482 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихатының хатшысы Т. Ахажан