О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 28 декабря 2020 года № 83-285 "О бюджете города Капшагай на 2021-2023 годы"
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 26 марта 2021 года № 4-19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 31 марта 2021 года № 5913
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата "О бюджете города Капшагай на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 83-285 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5861, опубликован 14 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 7 203 974 тысячи тенге, в том числе:
налоговым поступлениям 2 607 887 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 6 665 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 651 706 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 3 937 716 тысяч тенге;
2) затраты 6 635 427 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 22 753 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 28 751 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов 5 998 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета 545 794 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета (-) 545 794 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 28 751 тысяча тенге;
погашение займов 593 569 тысяч тенге;

Қапшағай қалалық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 83-285 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2021 жылғы 26 наурыздағы № 4-19 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 31 наурызда № 5913 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының "Қапшағай қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 83-285 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5861 тіркелген, 2021 жылдың 14 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7 203 974 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 607 887 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 6 665 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 651 706 мың теңге;
трансферттер түсімі 3 937 716 мың теңге;
2) шығындар 6 635 427 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 22 753 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 28 751 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 5 998 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) 545 794 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) (-) 545 794 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 28 751 мың теңге;
қарыздарды өтеу 593 569 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств 19 024 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата "По социально-экономическому развитию, бюджету, производству, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Капшагайского
городского маслихата Е. Кашаганов
Секретарь Капшагайского
городского маслихата С. Нурсолтанова

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 19 024 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет, өндіріс, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы Е. Кашаганов
Қапшағай қалалық маслихатының
Хатшысы С. Нурсолтанова