О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 28 декабря 2020 года № 83-285 "О бюджете города Капшагай на 2021-2023 годы"
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 25 августа 2021 года № 10-36. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 сентября 2021 года № 24217
Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата "О бюджете города Капшагай на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 83-285 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5861) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 18 368 690 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 13 559 887 тысяч тенге;
неналоговые поступления 6 665 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 699 706 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4 102 432 тысячи тенге;
2) затраты 18 037 554 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 40 255 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 46 253 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 5 998 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета 290 881 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета (-) 290 881 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 46 253 тысячи тенге;

Қапшағай қалалық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 83-285 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2021 жылғы 25 тамыздағы № 10-36 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 3 қыркүйекте № 24217 болып тіркелді
Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының "Қапшағай қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 83-285 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5861 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 18 368 690 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 13 559 887 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 6 665 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 699 706 мың теңге;
трансферттер түсімі 4 102 432 мың теңге;
2) шығындар 18 037 554 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 40 255 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 46 253 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 5 998 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) 290 881 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) (-) 290 881 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 46 253 мың теңге;

погашение займов 593 569 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 256 435 тысяч тенге;
пункт 2 изложить в новой редакции:
"Утвердить резерв акимата города Капшагай на 2021 год в сумме 145 811 тысяч тенге".
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Капшагайского
городского маслихата С. Нурсолтанова

қарыздарды өтеу 593 569 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 256 435 мың теңге;
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"Қапшағай қаласы әкімдігінің 2021 жылға арналған резерві 145 811 мың теңге сомасында бекітілсін".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қалалық маслихатының хатшысы С. Нурсолтанова

58 497
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
101 781
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
43 265
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
78 629
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
48 129
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
34 235
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 740
021
Капитальные расходы государственного органа
300
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
8 854
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
30 500
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
30 000
097
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)
500
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 721 397
1
Жилищное хозяйство
1 323 131
467
Отдел строительства района (города областного значения)
448 046
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
318 778
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
129 268
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
875 085
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
20 353
002
Создание информационных систем
200 000
003
Капитальные расходы государственного органа
800
005
Организация сохранения государственного жилищного фонда
28 400
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
300 000
010
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
500
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
249 000
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
76 032
2
Коммунальное хозяйство
107 727
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)

58 497
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
101 781
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
43 265
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
78 629
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
48 129
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 235
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 740
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
8 854
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
30 500
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
30 000
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу
500
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 721 397
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 323 131
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
448 046
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
318 778
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
129 268
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
875 085
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
20 353
002
Ақпараттық жүйелер құру
200 000
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
800
005
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
28 400
006
Азаматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
300 000
010
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
500
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
249 000
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
76 032
2
Коммуналдық шаруашылық
107 727
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі