О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 28 декабря 2020 года № 56-329 "О бюджете города Текели на 2021-2023 годы"
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 26 марта 2021 года № 3-11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 1 апреля 2021 года № 5914
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата "О бюджете города Текели на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 56-329 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5856, опубликован 13 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 5 492 871 тысяча тенге:
налоговые поступления 1 174 805 тысяч тенге;
неналоговые поступления 26 584 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 17 800 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4 273 682 тысячи тенге;
2) затраты 5 499 537 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 8 086 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 8 751 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов 665 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 14 752 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 14 752 тысячи тенге:
поступление займов 8 751 тысяча тенге;
погашение займов 24 733 тысячи тенге;

Текелі қалалық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 56-329 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2021 жылғы 26 наурыздағы № 3-11 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 1 сәуірде № 5914 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 56-329 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5856 тіркелген, 2021 жылдың 13 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5 492 871 мың теңге:
салықтық түсімдер 1 174 805 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 26 584 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 17 800 мың теңге;
трансферттер түсімі 4 273 682 мың теңге;
2) шығындар 5 499 537 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 8 086 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 8 751 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 665 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) (-) 14 752 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 14 752 мың теңге:
қарыздар түсімі 8 751 мың теңге;
қарыздарды өтеу 24 733 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств 30 734 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата "По вопросам бюджета и экономики".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Текелийского
городского маслихата М. Ботантаев
Секретарь Текелийского
городского маслихата Н. Калиновский

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 30 734 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының "Бюджет және экономика мәселесі бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы М. Ботантаев
Текелі қалалық мәслихатының
хатшысы Н. Калиновский