О признании утратившим силу решения Текелийского городского маслихата
Решение маслихата города Текели Алматинской области от 13 декабря 2021 года № 11-54
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Текелийского городского маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 22 ноября 2017 года № 19-123 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4406).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Секретарь Текелийского городского маслихата Н. Калиновский

Текелі қалалық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 11-54 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Текелі қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 22 қарашадағы № 19-123 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4406 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының хатшысы Н. Калиновский