О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2021-2023 годы
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 11 января 2021 года № 82-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 января 2021 года № 5879.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 26 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Ушарал на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 202 963 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 127 111 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 75 852 тысячи тенге;
2) затраты 229 684 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 26 721 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 26 721 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 26 721 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Алакольского районного маслихата Алматинской области от 09.12.2021 № 16-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет Кабанбайского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 61 128 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 29 139 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 31 989 тысяч тенге;
2) затраты 72 869 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 11 741 тысяч тенге;

Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 қаңтардағы № 82-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 20 қаңтарда № 5879 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 26-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Үшарал қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 202 963 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 127 111 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 75 852 мың теңге;
2) шығындар 229 684 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 26 721 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 26 721 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 26 721 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 09.12.2021 № 16-1 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2.Қабанбай ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 61 128 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 29 139 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 31 989 мың теңге;
2) шығындар 72 869 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 11 741 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств 1 265 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 24 в редакции решения Алакольского районного маслихата Алматинской области от 09.12.2021 № 16-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
25. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "По депутатскому представительству, бюджета, экономики, соблюдению законности, правовой защите и связи с общественными организациями".

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 265 мың теңге.
Ескерту. 24 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 09.12.2021 № 16-1 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
25. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алакөл аудандық мәслихатының "Депутаттық өкілеттік, бюджет, экономика, заңдылықты сақтау, құқықтық қорғау және қоғамдық ұйымдармен байланыс жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

26. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Алакольского районного маслихата К. Абдрахманов
Секретарь Алакольского районного маслихата С. Жабжанов
Приложение 1 к решению Алакольского районного маслихата от "11" января 2021 года № 82-1
Бюджет города Ушарал на 2021 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Алакольского районного маслихата Алматинской области от 09.12.2021 № 16-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

26. Осы шешiм 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Алакөл аудандық мәслихатының сессия төрағасы К. Абдрахманов
Алакөл аудандық мәслихат хатшысы С. Жабжанов
Алакөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы "11" қаңтардағы № 82-1 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Үшарал қаласының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 09.12.2021 № 16-1 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кiрiстер