О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 81-1 "О бюджете Алакольского района на 2021-2023 годы"
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 18 августа 2021 года № 12-1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 августа 2021 года № 24140
Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата "О бюджете Алакольского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 81-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5859) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 582 431 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 313 872 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 3 920 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 49 775 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 214 864 тысячи тенге;
2) затраты – 17 731 980 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 24 726 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 48 131 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 405 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 174 275 тысяч тенге;

Алакөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 81-1 "Алакөл ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 18 тамыздағы № 12-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 28 тамызда № 24140 болып тіркелді
Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының "Алакөл ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 81-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5859 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редақцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 582 431 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 313 872 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 920 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 49 775 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15 214 864 мың теңге;
2) шығындар – 17 731 980 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 24 726 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 48 131 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 405 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 174 275 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 174 275 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 48 131 тысяча тенге;
погашение займов – 23 817 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 149 961 тысяча тенге."
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Алакольского районного маслихата С. Жабжанов

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 174 275 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 48 131 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 23 817 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 149 961 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешiм 2021 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Алакөл аудандық мәслихат хатшысы С. Жабжанов