О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 73-195 "О бюджете Балхашского района на 2021-2023 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 11 августа 2021 года № 6-29. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 августа 2021 года № 24023
Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата "О бюджете Балхашского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 73-195 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5855) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 6 317 570 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 237 785 тысяч тенге;
неналоговые поступления 28 120 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 41 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 010 665 тысяч тенге;
2) затраты 6 356 730 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 28 881 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 66 257 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 37 376 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
Приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

Балқаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 73-195 "Балқаш ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 тамыздағы № 6-29 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 17 тамызда № 24023 болып тіркелді
Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының "Балқаш ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 73-195 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5855 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 317 570 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 237 785 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 28 120 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 41 000 мың теңге;
трансферттер түсімі 6 010 665 мың теңге;
2) шығындар 6 356 730 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 28 881 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 66 257 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 37 376 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 68 041 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 68 041 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 66 257 тысяч тенге;
погашение займов 37 376 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 39 160 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Балхашского районного маслихата К. Омаров

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 68 041 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 68 041 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 66 257 мың теңге;
қарыздарды өтеу 37 376 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 39 160 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешiм 2021жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының хатшысы К. Омаров