Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Балхашского района
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 26 ноября 2021 года № 10-51. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 ноября 2021 года № 25460
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:

Балқаш ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы № 10-51 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 30 қарашада № 25460 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 11-бабының 1-тармағына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить проект (схему) зонирования земель Балхашского района согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Балхашского района согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Балхашского районного маслихата К. Омаров

1. Балқаш ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Балқаш ауданының елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім оның ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Балқаш аудандық мәслихатының хатшысы К. Омаров

Приложение 1 к решению маслихата от 26 ноября 2021 года № 10-51
Проект (схема) зонирования земель Балхашского района
Приложение 2 к решению маслихата от 26 ноября 2021 года № 10-51
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Балхашского района
Номер
зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
1
2
3
4
1
I
Село Баканас: 004 кадастровый квартал: ограничена с юга улицей Кутпанбетова, с запада улицей Достык, с севера улицей Сейфуллина, с востока улицей Байшикова.
1,85
II
Село Баканас: 005 кадастровый квартал: ограничена с юга улицей Кунаева, с запада улицей 70 лет Казахстана, с севера улицей Рыскулова, с востока улицей Байшикова.
1,85
2
Село Карой: 041 кадастровый квартал: ограничена с севера улицами Нарын и Досболова, с востока улицей Демесинова, с юга улицей З.Быдышева, с запада улицей Х.Каренеева.
0,75
3
III
Село Бояулы: 006 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей Сарыбайулы Молдакасыма, с востока улицей К.Оразбаева, с юга улицей Нарбайулы Байдилда, с запада улицей Шектибаева.
0,95
4
Село Акдала: 018 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей М.Маметова, с востока улицей Б.Момышулы, с юга улицей Жансугирова, с запада улицей Ы.Алтынсарина.
5
Село Акколь: 024 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей Мектеп, с востока улицей Или, с юга улицей Арыстанбекова, с запада улицей Орталык.
6
Село Береке: 019 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей Ардагер, с востока улицей Рыскулова, с юга улицей Ардагер, с запада улицей Момышулы.
7
Село Бирлик: 015 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей Иманова, с востока улицей Макатаева, с юга улицей Уалиханова, с запада улицей Оразбаева.
8
Село Жидели: 037 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей Б.Бейсекбаева, с востока улицей Каритогана, с юга улицей Достыка, с запада улицей Н.Несипбаева.
9
Село Желтуранга: 063 кадастровый квартал: ограничена с севера улицами Болтирик и Сатимкул Копжасарулы, с востока улицей Бирлик, с юга улицей Балтагула, с запада улицей Кожамкула.
10
Село Балатопар: 072 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей Есима, с востока улицей Тауелсиздик, с юга улицей Достык, с запада улицей Тлеубаева.
11
III
Село Бакбакты: 012 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей Оспанова, с востока улицей Абая, с юга улицей Толе би, с запада улицами Т.Бокина и Едиге батыра.

2021 жылғы 26 қарашадағы № 10-51 мәслихат шешіміне 1-қосымша
Балқаш ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
2021 жылғы 26 қарашадағы № 10-51 мәслихат шешіміне 2-қосымша
Балқаш ауданының елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффиценттері
Аймақ нөмірі
Бағалау аймақтарының шекаралары
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффиценттері
1
2
3
4
1
I
Бақанас ауылы: 004 кадастрлық кварталы: оңтүстігі Құтпанбетов көшесімен, батысы Достық көшесімен, солтүстігі Сейфуллин көшесімен, шығысы Бәйшіков көшесімен шектеледі;
1,85
II
Бақанас ауылы: 005 кадастрлық кварталы: оңтүстігі Қонаев көшесімен, батысы Қазақстанның 70 жылдығы көшесімен, солтүстігі Рысқұлов көшесімен, шығысы Бәйшіков көшесімен шектеледі;
1,85
2
Қарой ауылы: 041 кадастрлық кварталы: солтүстігі Нарын және Досболов көшелерімен, шығысы Демесінов көшесімен, оңтүстігі З.Быдышев көшесімен, батысы Х.Каренеев көшесімен шектеледі.
0,75
3
III
Бояулы ауылы: 006 кадастрлық кварталы: солтүстігі Сарыбайұлы Молдақасым көшесімен, шығысы Қ.Оразбаева көшесімен, оңтүстігі Нарбайұлы Байділда көшесімен, батысы Шектібаев көшесімен шектеледі.
0,95
4
Ақдала ауылы: 018 кадастрлық кварталы: солтүстігі М.Маметова көшесімен, шығысы Б.Момышұлы көшесімен, оңтүстігі Жансүгіров көшесімен, батысы Ы.Алтынсарин көшесімен шектеледі;
5
Ақкөл ауылы: 024 кадастрлық кварталы: солтүстігі Мектеп көшесімен, шығысы Іле көшесімен, оңтүстігі Арыстанбеков көшесімен, батысы Орталық көшесімен шектеледі.
6
Береке ауылы: 019 кадастрлық кварталы: солтүстігі Ардагер көшесімен, шығысы Рысқұлов көшесімен, оңтүстігі Ардагер көшесімен, батысы Момышұлы көшесімен шектеледі.
7
Бірлік ауылы: 015 кадастрлық кварталы: солтүстігі Иманов көшесімен, шығысы Мақатаев көшесімен, оңтүстігі Уалиханов көшесімен, батысы Оразбаев көшесімен шектеледі.
8
Жиделі ауылы: 037 кадастрлық кварталы: солтүстігі Б.Бейсекбаев көшесімен, шығысы Кәрітоған көшесімен, оңтүстігі Достық көшесімен, батысы Н.Несіпбаев көшесімен шектеледі.
9
Желтораңғы ауылы: 063 кадастрлық кварталы: солтүстігі Бөлтірік және Сәтімқұл Көпжасарұлы көшелерімен, шығысы Бірлік көшесімен, оңтүстігі Балтағұл көшесімен, батысы Қожамқұл көшесімен шектеледі.
10
Балатопар ауылы: 072 кадастрлық кварталы: солтүстігі Есім көшесімен, шығысы Тәуелсіздік көшесімен, оңтүстігі Достық көшесімен, батысы Тлеубаев көшесімен шектеледі.
11
III
Бақбақты ауылы: 012 кадастрлық кварталы: солтүстігі Оспанов көшесімен, шығысы Абай көшесімен, оңтүстігі Төле би көшесімен, батысы Т.Бокин және Едіге батыр көшелерімен шектеледі.

1,05
12
Село Миялы: 001 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей Жунисбаева, с востока улицей Малайсары, с юга улицей Касымбекова, с запада улицей Ардагер.
13
IV
Село Уш жарма: 023 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей Сейфуллина, с востока и с юга улицей Паршина, с запада улицей Алтынсарина.
0,95
14
Село Кокжиде: 025 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей Байгозиева, с востока улицами Муратбаева и Жамбула, с юга улицей Токтасынбаева, с запада улицей Сугирова.
15
Село Коктал: 032 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей Дуйсенбека, с востока улицей Рыскулова, с юга улицей Амирбая, с запада улицами Молдагулова и Жандосова.
16
Село Акжар: 056 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей Барибаева, с юга с востока улицей Туйгынбаева, с запада улицами Акжар и Муратбаева.
17
Село Куйган: 078 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей Кима, с востока улицей Ни Хак Суна, с юга улицей Или, с запада улицей Омарбекова.
18
Село Топар: 069 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей Набережная, с востока улицей Калабаева, с юга улицей Аманкулова, с запада улицей Болтирик.
19
Село Бура: 021 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей Кунаева, с востока улицей Сейфуллина, с юга и с запада улицей Жубанова.
0,75
20
Село Аралтобе: 057 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей Сатпаева, с востока улицей Момышулы, с юга улицей Коктем, с запада улицей Бирлик.
0,40
21
Село Кошкарбай: 037 кадастровый квартал: вдоль улицы Кошкарбая
0,45
22
Село Караозек: 079 кадастровый квартал: вдоль улицы Бесагаш
0,35
23
Село Оракты Батыр: 037 кадастровый квартал: вдоль улицы Оракты батыра
24
Село Акдала: 073 кадастровый квартал: вдоль улицы Акдала
25
Село Аралкум: 040 кадастровый квартал: вдоль улицы Аралкум
0,25
26
Село Каскаогиз: 063 кадастровый квартал: вдоль улицы Каскаогиз
27
Село Коскумбез: 030 кадастровый квартал: вдоль улицы Коскумбез
0,30
28
Село Архар: 039 кадастровый квартал: вдоль улицы Архар
0,15

1,05
12
Миялы ауылы: 001 кадастрлық кварталы: солтүстігі Жүнісбаев көшесімен, шығысы Малайсары көшесімен, оңтүстігі Қасымбеков көшесімен, батысы Ардагер көшесімен шектеледі.
13
IV
Үш жарма ауылы: 023 кадастрлық кварталы: солтүстігі Сейфуллин көшесімен, шығысы және оңтүстігі Паршин көшесімен, батысы Алтынсарин көшесімен шектеледі.
0,95
14
Көкжиде ауылы: 025 кадастрлық кварталы: солтүстігі Байғозиев көшесімен, шығысы Мұратбаев және Жамбыл көшелерімен, оңтүстігі Тоқтасынбаев көшесімен, батысы Сүгіров көшесімен шектеледі.
15
Көктал ауылы: 032 кадастрлық кварталы: солтүстігі Дүйсенбек көшесімен, шығысы Рысқұлов көшесімен, оңтүстігі Әмірбай көшесімен, батысы Молдағұлова және Жандосов көшелерімен шектеледі.
16
Ақжар ауылы: 056 кадастрлық кварталы: солтүстігі Бәрібаев көшесімен, оңтүстігі және шығысы Тұйғынбаев көшесімен, батысы Ақжар және Мұратбаев көшелерімен шектеледі.
17
Құйған ауылы: 078 кадастрлық кварталы: солтүстігі Ким көшесімен, шығысы Ни Хак Сун көшесімен, оңтүстігі Іле көшесімен, батысы Омарбеков көшесімен шектеледі.
18
Топар ауылы: 069 кадастрлық кварталы: солтүстігі Набережная көшесімен, шығысы Қалабаев көшесімен, оңтүстігі Аманқұлов көшесімен, батысы Бөлтірік көшесімен шектеледі.
19
Бура ауылы: 021 кадастрлық кварталы: солтүстігі Қонаев көшесімен, шығысы Сейфуллин көшесімен, оңтүстігі және батысы Жұбанов көшесімен шектеледі.
0,75
20
Аралтөбе ауылы: 057 кадастрлық кварталы: солтүстігі Сәтпаев көшесімен, шығысы Момышұлы көшесімен, оңтүстігі Көктем көшесімен, батысы Бірлік көшесімен шектеледі.
0,40
21
Қошқарбай ауылы: 037 кадастрлық кварталы: Қошқарбай көшесінің бойымен.
0,45
22
Қараөзек ауылы: 079 кадастрлық кварталы: Бесағаш көшесінің бойымен.
0,35
23
Орақты батыр ауылы: 037 кадастрлық кварталы: Орақты батыр көшесінің бойымен.
24
Ақдала ауылы: 073 кадастрлық кварталы: Ақдала көшесінің бойымен.
25
Аралқұм ауылы: 040 кадастрлық кварталы: Аралқұм көшесінің бойымен.
0,25
26
Қасқаөгіз ауылы: 063 кадастрлық кварталы: Қасқаөгіз көшесінің бойымен.
27
Қоскүмбез ауылы: 030 кадастрлық кварталы: Қоскүмбез көшесінің бойымен.
0,30
28
Арқар ауылы: 039 кадастрлық кварталы: Арқар көшесінің бойымен.
0,15