О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 11 января 2021 года № 82-366 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2021-2023 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 15 июня 2021 года № 8-42. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 июня 2021 года № 23192
Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2021-2023 годы" от 11 января 2021 года № 82-366 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5869) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 23 150 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 526 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 20 624 тысячи тенге;
2) затраты 23 940 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 790 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 790 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 790 тысяч тенге.";
2. Утвердить бюджет Аккайнарского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 23 431 тысяча тенге:
налоговые поступления 7 469 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 15 962 тысячи тенге;
2) затраты 28 100 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 669 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 669 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;

Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 қаңтардағы № 82-366 "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 маусымдағы № 8-42 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 26 маусымда № 23192 болып тіркелді
Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 11 қаңтардағы № 82-366 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5869 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24-тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Айдарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 23 150 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер 2 526 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 20 624 мың теңге;
2) шығындар 23 940 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 790 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 790 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 790 мың теңге.";
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Аққайнар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 23 431 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер 7 469 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 15 962 мың теңге;
2) шығындар 28 100 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 669 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 4 669 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств 4 669 тысяч тенге.
"3. Утвердить бюджет Аксенгирского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 28 430 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 096 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 19 334 тысячи тенге;
2) затраты 29 475 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 045 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 045 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 045 тысяч тенге.";
4. Утвердить бюджет Актерекского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 27 192 тысячи тенге:
налоговые поступления 7 641 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 19 551 тысяча тенге;
2) затраты 28 121 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 929 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 929 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 929 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Бериктасского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 26 252 тысячи тенге:
налоговые поступления 6 171 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 20 081 тысяча тенге;
2) затраты 27 341 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 4 669 мың теңге.";
"3. 2021-2023 жылдарға арналған Ақсеңгір ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 28 430 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер 9 096 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 19 334 мың теңге;
2) шығындар 29 475 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 045 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 045 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 045 мың теңге.";
"4. 2021-2023 жылдарға арналған Ақтерек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 27 192 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер 7 641 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 19 551 мың теңге;
2) шығындар 28 121 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 929 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 929 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 929 мың теңге.";
"5. 2021-2023 жылдарға арналған Беріктас ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 26 252 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер 6 171 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 20 081 мың теңге;
2) шығындар 27 341 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 7 841 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7 841 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 7 841 тысяча тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 к настоящему решению.

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 7 841 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 7 841 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 7 841 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Жамбылского районного маслихата С. Алимкулова
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Жұрын
Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата
от 16 июня 2021 года № 8-42
Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата от 11 января 2021 года № 82-366
Бюджет Айдарлинского сельского округа на 2021 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
I.Доходы

3. Осы шешiм 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихатының сессия төрайымы С. Алимкулова
Жамбыл аудандық мәслихат хатшысы С. Жұрын
Жамбыл аудандық мәслихатының2021 жылғы 15 маусымдағы№ 8-42 шешіміне 1-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 қаңтардағы № 82-366 шешіміне 1-қосымша
Айдарлы ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
I.Кірістер

124
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2
048
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
2
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
5
Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
V. Дефицит (профицит) бюджета
- 790
VI. Финансирование дефицита (использование профицита)
790
8
Используемые остатки бюджетных средств
790
01
Остатки бюджетных средств
790
2
Свободные остатки бюджетных средств
790
01
Свободные остатки бюджетных средств
790
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
16
Погашение займов
0
Приложение 2 к решению Жамбылского районного маслихата от 16 июня 2021 года № 8-42
Приложение 4 к решению Жамбылского районного маслихата от 11 января 2021 года № 82-366
Бюджет Аккайнарского сельского округа на 2021 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
2
048
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
2
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
IV. Қаржы активтерінің операциялары бойынша сальдо
0
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-790
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
790
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
790
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
790
2
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
790
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
790
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
16
Қарыздарды өтеу
0
Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 маусымдағы № 8-42 шешіміне 2-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 қаңтардағы № 82-366 шешіміне 4-қосымша
Аққайнар ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
І. Кірістер