О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 81-364 "О бюджете Жамбылского района на 2021-2023 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 24 августа 2021 года № 9-49. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 сентября 2021 года № 24198
Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О бюджете Жамбылского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 81-364 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5854) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 13 725 592 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 458 976 тысяч тенге;
неналоговые поступления 17 578 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 25 716 тысяч тенге;
поступления трансфертов 10 223 322 тысячи тенге;
2) затраты 15 317 429 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 175 706 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 245 444 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 69 738 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 767 543 тысячи тенге;

Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 81-364 "Жамбыл ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 тамыздағы № 9-49 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 2 қыркүйекте № 24198 болып тіркелді
Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 81-364 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5854 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 13 725 592 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 3 458 976 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 17 578 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 25 716 мың теңге;
трансферттер түсiмі 10 223 322 мың теңге;
2) шығындар 15 317 429 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 175 706 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 245 444 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 69 738 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 767 543 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 767 543 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 1 350 990 тысяч тенге;
погашение займов 70 745 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 487 298 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Жұрын

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 767 543 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 1 350 990 мың теңге;
қарыздарды өтеу 70 745 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 487 298 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешiм 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихат хатшысы С. Жұрын