Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Жамбылского района
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 23 ноября 2021 года № 12-72. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 ноября 2021 года № 25353
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:

Жамбыл ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 қарашадағы № 12-72 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 24 қарашада № 25353 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 11-бабының 1-тармағына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить проект (схему) зонирования земель населенных пунктов Жамбылского района согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Жамбылского района согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Признать утратившим силу решение Жамбылского районного маслихата "Об утверждении проекта (схема) зонирования земель,границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки села Узынагаш Жамбылского района" от 21 апреля 2021 года № 5-33 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5946).

1. Жамбыл ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Жамбыл ауданының елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 2 қосымшаcына сәйкес бекітілсін.
3. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының (Ұзынағаш ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 5-33 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5946 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.

4. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Жұрын
Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата от 23 ноября 2021 года № 12-72
Проект (схема) зонирования земель Жамбылского района
Приложение 2 к решению Жамбылского районного маслихата от 23 ноября 2021 года № 12-72
Границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Жамбылского района
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффиценты к базовым ставкам платы за земельные участки
1
2
4
1
I
село Узынагаш, Узынагашский сельский округ, с западной стороны Каргалинского сельского округа до восточной стороны Карасусского сельского округа по улице Коккайнар, юга западная сторона села Жанакурылыс, по улице Азербаева
1,5
2
село Жанакурылыс, Узынагашский сельский округ, с северной стороны вдоль трассы Республиканского значения Алматы- Бишкек , юго западная сторона по границе села Узынагаш
3
село Ынтымак, Узынагашский сельский округ, северо западная сторона Каргалинского сельского округа до улицы Жамбыла, по южной стороны по улице Абая, северная сторона садоводческого общества Женис
4
село Жамбыл, Жамбылский сельский округ, вдоль трассы "Алматы-Шамалган-Узынагаш- Аккайнар-Талап- граница Кыргызтана с подъездом к селу Узынагаш и музею Жамбыла", с западной стороны до улицы Батыс до улицы Сураншы батыра с восточную сторону
5
село Енбекшиарал, Карасусский сельский округ, в западной стороне в границе с селом Сарыбай би, по северной стороне вдоль реки, по южной стороне до трассы "Алматы-Шамалган-Узынагаш- Аккайнар-Талап- граница Кыргызтана с подъездом к селу Узынагаш и музею Жамбыла"
6
село Кайназар, Карасусский сельский округ в доль трассы "Алматы-Шамалган-Узынагаш- Аккайнар-Талап- граница Кыргызтана с подъездом к селу Узынагаш и музею Жамбыла", с западной сторны села Узынагаш, по улице Кайназар
7
село Карасай, Карасусский сельский округ, вдоль трассы областного и районного значения, по западной стороне по улице Таймерден Изенбаева
8
село Кызылсок, Карасусский сельский округ, от улицы до улицы Кенесары до улицы Мустафа Озтурук
9
село Сарыбай би, Карасусский сельский округ, по юго восточной стороне на границе с селом Енбекшиарал, от улицы Шапагат по северной стороне улицы Танеке
10
село Мынбаево, Мынбаевский сельский округ, по восточной стороне вдоль реки Узын-Каргалы, по юго западной стороне по улице Майтобе до улицы Достык, по северной стороне до улицы Коксу
11
село Каргалы, Каргалинский сельский округ, с западной стороны на границе с Узынагашским сельским округом, южная сторона по улице Подгорная, восточная сторона по улице Досымбекова, северо-восточная сторона по улице Юбилейная.
12
село Умбеталы, Шолаккаргалинский сельский округ, восточная сторона от улицы Баймурата до западной стороны улицы Косбасарова, в северо-восточную сторону вдоль улицы Батыс.
13
село Касымбек, Шолаккаргалинский сельский округ, от западной стороны улицы Жибек Жолы до восточной стороны улицы Жамбыла, северная сторона до улицы Женис.
14
село Шолаккаргалы, Шолаккаргалинский сельский округ, северная сторона села Умбеталы, от улицы Достык до улицы Ботасаз.
15
II
село Аккайнар, Аккайнарский сельский округ, с западной стороны от улицы Сураншы батыр до восточной стороны улицы Сыпатай батыра, северной стороны села по улице Умбетулы.
1.4
16
село Аксенгир, Аксенгиркий сельский округ, западная сторона трассы " Алматы- Бишкек- станция Узынагаш-Курты", западная сторона улицы Амангельды, северная сторона улицы Сулутор, южная сторона улицы Шугыла.
17
село Жайсан, Аксенгирский сельский округ, вдоль западной стороны реки Аксенгир, западная сторона от улицы Тауелсиздик, северная сторона улицы Аккесик.
18
село Сункар, Дегересский сельский округ, северной стороны от улицы Карасай батыра до южной стороны улицы Таусамалы.
19
село Бирлик, Жамбылский сельский округ, от западной стороны реки Каракастек до западной стороны села до улицы Бейбитшилик
20
село Саурык батыра, Жамбылский сельский округ, от южной стороны по улице Жамбыла до северной стороны села, восточная сторона реки Каракастек
21
село Кызыласкер, Жамбылский сельский округ, северная сторона от улицы Тауелсиздик до южной стороны улицы Достык
22
село Каракастек, Каракастекский сельский округ, юго западная сторона села Бурган до улицы Суык тобе, от южной стороны улицы Ануарбек до северной стороны улицы Достык
23
село Бурган, Каракастекский сельский округ, восточная сторона села Каракастек, от южной стороны улица Сариева до северной стороны улицы Малай
24
село Ушбулак, Каракастекский сельский округ, северная и южная сторона улицы Нурдаулетова
25
село Матибулак, Матибулакский сельский округ, северная сторона от улицы Ауэзова до южной стороны улицы Азербаева
26
село Самсы, Самсинский сельский округ, вдоль трассы Республиканского значения
"Алматы- Бишкек", северо-западная сторона села от улицы Сатибекова до восточной стороны село улицы Торекельды
27
село Таргап, Самсинский сельский округ, вдоль трассы Республиканского значения "Алматы- Бишкек", от южной стороны села улица Тауелсиздик до северной стороны улицы Шари
28
село Сураншы батыра, Талапский сельский округ, северная сторона села Кастек, восточная сторона села от улицы Жансугурова до западной стороны улицы Архабаева
29
село Кастек, Талапский сельский округ, южная сторона села Сураншы батыра, западная сторона от улицы Суыктобе до восточной стороны улицы Озен
30
село Балгабек Кыдырбекулы, Таранский сельский округ, восточная сторона реки Аксенгир до трассы " Алматы- Бишкек- станция Узынагаш-Курты", южная сторона от улицы Батыс до северной стороны улицы Байсеита
31
станция Казыбек бек, Темиржолский сельский округ, с северной стороны села вдоль железнодорожного полотна Қазақстан Темір Жолы до северной стороны улицы Молдагуловой, от западная сторона трассы "Алматы- Бишкек- станция Узынагаш-Курты" до восточной стороны улицы Муканова
32
село Унгуртас, Унгуртасский сельский округ, от западной стороны трассы "Аккайнар-Унгуртас" до восточной стороны улицы Наурыз, северная сторона села Сарыбастау
33
село Сарыбастау, Унгуртасский сельский округ, южная сторона села Унгуртас до южной стороны улицы Дала, южная сторона улицы Онтустик
34
село Шиен, Шиенский сельский округ, Южная сторона улицы Тайторы до северной стороны улицы Булак
35
III
село Кокдала, Аксенгирский сельский округ, западная сторона реки Аксенгир, северная сторона улицы Казахстан
1.3
36
село Актерек, Актерексский сельский округ, от восточной стороны улицы Жунусова до западной стороны улицы Таутеке батыра
37
село Бериктас, Бериктасский сельский округ, западная сторона улицы Достык до Восточной стороны улицы Кармысова
38
село Дегерес, Дегересский сельский округ, западная сторона трассы "Сункар-Шилибастау-Топар-Куйган" до западной стороны улицы Кабанбай батыра
39
село Бесмойнак, Дегересский сельский округ, восточная сторона улицы Таскайнар до западной стороны улицы Дайырова, южная сторона улицы Таусамалы до северной стороны Айткулова
40
село Булак, Дегересский сельский округ, восточная стороная улицы Кабанбай батыра до западной стороны улицы Райымбек батыра
41
село Караарша, Дегересский сельский округ, восточная сторона улицы Шыгыс до западной стороны улицы Караарша, северная сторона трассы "Узынагаш-Бесмойнак -Аккайнар-Шиен-Бесмойнак"
42
село Танбалытас, Матибулакский сельский округ, южная сторона трассы "Актерек-Шилибастау-Матыбулак-Отар" до северной стороны улицы Молдагуловой, восточная сторона улицы Маметовой до западной стороны улицы Амангельды
43
станция Жайлау, Матибулакский сельский округ, северная и южная сторона вдоль железнодорожного полотна Қазақстан Темір Жолы
44
Жартас ,Матибулаксский сельский округ, северная и южная сторона вдоль железнодорожного полотна Қазақстан Темір Жолы
45
Станция Шилибастау, Матибулакский сельский округ, северная и южная сторона вдоль железнодорожного полотна Қазақстан Темір Жолы , южная сторона улицы Жамбыла до южной стороны улицы Абая
46
село Ульгули, Ульгулинсский сельский округ, западная сторона улицы Абая до восточной стороны улицы Карасай батыра, южная сторона улицы Момышулы до северной стороны улицы Жазыкбаева
47
село Коккайнар, Унгуртасский сельский округ, западная сторона реки Сорбулак до западной стороны улицы Батыс
48
село Когамшыл, Шиенский сельский округ, южная и западная сторона улицы Бейбитшилик
49
IV
село Айдарлы, Айдарлинский сельский округ, от западная сторона улицы Калбулак до восточной стороны улицы Ордабаев
1.2
50
станция Жиренайгыр ,Аксенгерский сельский округ, северная и южная сторона вдоль железнодорожного полотна Қазақстан Темір Жолы
51
село Архарлы, Актерекский сельский округ, от северной стороны улицы Али батыра до южной стороны улицы Жандос батыра
52
село Бозой, Бозойский сельский округ, от южной стороны улицы Узак батыра до северной стороны улицы Муратбаева, от восточной стороны улицы Жетысу до западной стороны улицы Жаменке
53
село Еспе, Матибулакский сельский округ, восточная и западная сторона улицы Улкен сай
54
село Карабастау, Матибулакский сельский округ, восточная и западная сторона улицы Жибек жолы
55
станция Кызылтан, Матибулакский сельский округ, северная и южная сторона вдоль железнодорожного полотна Қазақстан Темір Жолы
56
село Копа, Самсинский сельский округ, северная и южная сторона вдоль железнодорожного полотна Қазақстан Темір Жолы , от южной стороны улицы Темыржолшы до северной стороны улицы Байсекова
57
село Ашысу, Сарытаукумский сельский округ, от юга-восточной стороны улицы Момышулы до северо-западной стороны улицы Наурыз
58
село Каншенгел, Сарытаукумский сельский округ, восточная сторона трассы "Сункар-Каншенгель-Топар-Куйган", восточная и западная сторона улицы Жиек
59
станция Саз, Матибулакский сельский округ, северная и южная сторона вдоль железнодорожного полотна Қазақстан Темір Жолы
60
село Улькен, Улькенский сельский округ, западная сторона озеро Балхаш, восточная сторона Балхашской эепловой электрической станций
61
село Акдала, Унгуртасский сельский округ, восточная и западная сторона улицы Орталык

4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихат хатшысы С. Жұрын
Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 қарашадағы № 12-72 шешіміне 1 қосымша
Жамбыл ауданы жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 қарашадағы № 12-72 шешіміне 2 қосымша
Жамбыл ауданының елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффиценттері
Аймақ нөмері
Бағалау аймақтың шекарасы
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффиценттері
1
2
4
1
I
Ұзынағаш ауылы, Ұзынағаш ауылдық округі, Қарғалы ауылдық округінің батыс жағынан Қарасу ауылдық округінің шығыс жағына дейін Көкқайнар көшесі бойында, Жаңақұрылыс ауылының оңтүстік батыс жағы, Әзірбаев көшесі бойында
1,5
2
Жаңақұрылыс ауылы, Ұзынағаш ауылдық округі, Республикалық маңызы бар Алматы - Бішкек трассасының солтүстік жағы, Ұзынағаш ауылының шекарасымен оңтүстік батыс жағы
3
Ынтымақ ауылы, Ұзынағаш ауылдық округі, Қарғалы ауылдық округінің солтүстік батыс жағы Жамбыл көшесіне дейін, Абай көшесінің оңтүстік жағы, Жеңіс бау-бақша қоғамының солтүстік жағы
4
Жамбыл ауылы, Жамбыл ауылдық округі, ""Алматы-Шамалған-Ұзынағаш - Аққайнар-Талап - Ұзынағаш ауылына және Жамбыл мұражайына кіре берісі Қырғызстанның шекарасы", батыс жағынан Батыс көшесіне дейін, шығыс жағынан Сұраншы батыр көшесіне дейін
5
Еңбекшіарал ауылы, Қарасу ауылдық округі, Сарыбай би ауылының шекарасында батыс жағында, өзен бойымен солтүстік жағында, оңтүстік жағында "Алматы-Шамалған-Ұзынағаш - Аққайнар-Талап - Ұзынағаш ауылына және Жамбыл мұражайына кіре берісі Қырғызстанның шекарасы" трассасына дейін
6
Қайназар ауылы, Қарасу ауылдық округі "Алматы-Шамалған-Ұзынағаш - Аққайнар-Талап - Қырғызстанның Ұзынағаш ауылына және Жамбыл мұражайына кіре берісі Қырғызстанның шекарасы, Ұзынағаш ауылының батыс сторнасынан Қайназар көшесі бойынша
7
Қарасай ауылы, Қарасу ауылдық округі, облыстық және аудандық маңызы бар трассаның бойында, Таймерден Ізенбаев көшесінің батыс жағымен
8
Қызылсоқ ауылы, Қарасу ауылдық округі, Кенесары көшесінен Мұстафа Өзтүрік көшесіне дейін
9
Сарыбай би ауылы, Қарасу ауылдық округі, Еңбекшіарал ауылының шекарасында оңтүстік-шығыс жағымен, Шапағат көшесінен Танеке көшесінің солтүстік жағымен
10
Мыңбаев ауылы, Мыңбаев ауылдық округі, Ұзын Қарғалы өзенінің шығыс жағымен Майтөбе көшесінің оңтүстік-батыс жағымен Достық көшесіне дейін, солтүстік жағымен Көксу көшесіне дейін
11
Қарғалы ауылы, Қарғалы ауылдық округі, Ұзынағаш ауылдық округі шекарасының батыс жағында, Подгорная көшесінің оңтүстік жағы, Досымбеков көшесінің шығыс жағы, Юбилейная көшесінің солтүстік-шығыс жағы.
12
Үмбеталы ауылы, Шолаққарғалы ауылдық округі, Баймұрат көшесінен бастап Қосбасаров көшесінің батыс жағына дейін шығыс жағы, Батыс көшесінің солтүстік-шығыс жағы.
13
Қасымбек ауылы, Шолаққарғалы ауылдық округі, Жібек Жолы көшесінің батыс жағынан Жамбыл көшесінің шығыс жағына дейін, солтүстік жағы Жеңіс көшесіне дейін.
14
Шолаққарғалы ауылы, Шолаққарғалы ауылдық округі, Үмбеталы ауылының солтүстік жағы, Достық көшесінен Ботасаз көшесіне дейін.
15
II
Аққайнар ауылы, Аққайнар ауылдық округі, Сұраншы батыр көшесінің батыс жағынан Сыпатай батыр көшесінің шығыс жағына дейін, Үмбетұлы көшесінің солтүстік жағымен.
1.4
16
Ақсеңгір ауылы, Ақсеңгір ауылдық округі, "Алматы - Бішкек - Ұзынағаш-Күрті станциясы" трассасының батыс жағы, Амангелді көшесінің батыс жағы, Сұлутөр көшесінің солтүстік жағы, Шұғыла көшесінің оңтүстік жағы.
17
Жайсаң ауылы, Ақсеңгір ауылдық округі, Ақсеңгір өзенінің батыс жағы бойында, Тәуелсіздік көшесінің батыс жағы, Ақкесік көшесінің солтүстік жағы.
18
Сұңқар ауылы, Дегерес ауылдық округі, Қарасай батыр көшесінен солтүстік жағына Таусамалы көшесінің оңтүстік жағына дейін.
19
Бірлік ауылы, Жамбыл ауылдық округі, Қарақастек өзенінің батыс жағынан ауылдың батыс жағына дейін Бейбітшілік көшесіне дейін
20
Саурық батыр ауылы, Жамбыл ауылдық округі, Жамбыл көшесінің оңтүстік жағынан ауылдың солтүстік жағына дейін, Қарақастек өзенінің шығыс жағы
21
Қызыләскер ауылы, Жамбыл ауылдық округі, Тәуелсіздік көшесінің солтүстік жағы Достық көшесінің оңтүстік жағына дейін
22
Қарақастек ауылы, Қарақастек ауылдық округі, Бұрған ауылының оңтүстік батыс жағы, Суық төбе көшесіне дейін, Әнуарбек көшесінің оңтүстік жағынан Достық көшесінің солтүстік жағына дейін
23
Бұрған ауылы, Қарақастек ауылдық округі, Қарақастек ауылының шығыс жағы, Сариев көшесінің оңтүстік жағынан Малай көшесінің солтүстік жағына дейін
24
Үшбұлақ ауылы, Қарақастек ауылдық округі, Нұрдәулетов көшесінің солтүстік және оңтүстік жағы
25
Мәтібұлақ ауылы, Мәтібұлақ ауылдық округі, Әуезов көшесінің солтүстік жағы Әзірбаев көшесінің оңтүстік жағына дейін
26
Самсы ауылы, Самсы ауылдық округі, Республикалық маңызы бар трассаның бойында
"Алматы-Бішкек", Сатыбеков көшесінен бастап Төрекелді көшесінің шығыс жағына дейін ауылдың солтүстік-батыс жағы
27
Тарғап ауылы, Самсы ауылдық округі, "Алматы - Бішкек" Республикалық маңызы бар тас жолының бойында, Тәуелсіздік көшесінің оңтүстік жағынан Шари көшесінің солтүстік жағына дейін
28
Сұраншы батыр ауылы, Талап ауылдық округі, Қастек ауылының солтүстік жағы, Жансүгіров көшесінен Архабаев көшесінің батыс жағына дейінгі ауылдың шығыс жағы
29
Қастек ауылы, Талап ауылдық округі, Сұраншы батыр ауылының оңтүстік жағы, Суық төбе көшесінің батыс жағы Өзен көшесінің шығыс жағына дейін
30
Балғабек Қыдырбекұлы ауылы, Таран ауылдық округі, Ақсеңгір өзенінің шығыс жағы "Алматы-Бішкек-Ұзынағаш-Күрті станциясы" трассасына дейін, Батыс көшесінен оңтүстік жағы Байсейіт көшесінің солтүстік жағына дейін
31
Қазыбек бек станциясы, Теміржол ауылдық округі, ауылдың солтүстік жағынан Қазақстан Темір Жолы темір жол төсемінің бойымен Молдағұлова көшесінің солтүстік жағына дейін, "Алматы - Бішкек - Ұзынағаш станциясы" трассасының батыс жағынан Мұқанов көшесінің шығыс жағына дейін
32
Үңгіртас ауылы, Үңгіртас ауылдық округі, "Аққайнар-Үңгіртас" тас жолының батыс жағынан Наурыз көшесінің шығыс жағына дейін, Сарыбастау ауылының солтүстік жағы
33
Сарыбастау ауылы, Үңгіртас ауылдық округі, Үңгіртас ауылының оңтүстік жағы Дала көшесінің оңтүстік жағына дейін, Оңтүстік көшесінің оңтүстік жағы
34
Шиен ауылы, Шиен ауылдық округі, Тайторы көшесінің оңтүстік жағы Бұлақ көшесінің солтүстік жағына дейін
35
III
Көкдала ауылы, Ақсеңгір ауылдық округі, Ақсеңгір өзенінің батыс жағы, Қазақстан көшесінің солтүстік жағы
1.3
36
Ақтерек ауылы, Ақтерек ауылдық округі, Жүнісов көшесінің шығыс жағынан Таутеке батыр көшесінің батыс жағына дейін
37
Беріктас ауылы, Беріктас ауылдық округі, Достық көшесінің батыс жағы Қармысов көшесінің шығыс жағына дейін
38
Дегерес ауылы, Дегерес ауылдық округі, "Сұңқар-Шилібастау-Топар-Құйған" трассасының батыс жағы Қабанбай батыр көшесінің батыс жағына дейін
39
Бесмойнақ ауылы, Дегерес ауылдық округі, Тасқайнар көшесінің шығыс жағы Дайыров көшесінің батыс жағына дейін, Таусамалы көшесінің оңтүстік жағы Айтқұлов көшесінің солтүстік жағына дейін
40
Бұлақ ауылы, Дегерес ауылдық округі, Қабанбай батыр көшесінің шығыс жағы Райымбек батыр көшесінің батыс жағына дейін
41
Қараарша ауылы, Дегерес ауылдық округі, Шығыс көшесінің шығыс жағынан Қараарша көшесінің батыс жағына дейін, "Ұзынағаш-Бесмойнақ-Аққайнар-Шиен-Бесмойнақ" трассасының солтүстік жағы
42
Таңбалытас ауылы, Матібұлақ ауылдық округі, "Ақтерек-Шилібастау-Матібұлақ-Отар" трассасының оңтүстік жағы Молдағұлова көшесінің солтүстік жағына дейін, Мәметова көшесінің шығыс жағы Амангелді көшесінің батыс жағына дейін
43
Жайлау станциясы, Матібұлақ ауылдық округі, Қазақстан Темір Жолы теміржол төсемінің солтүстік және оңтүстік жағы
44
Жартас станциясы, Матібұлақ ауылдық округі, Қазақстан Темір Жолы темір жол төсемінің солтүстік және оңтүстік жағы Казахстан Темір Жолы
45
Шилібастау станциясы, Матібұлақ ауылдық округі, Қазақстан Темір Жолы темір жол төсемінің солтүстік және оңтүстік жағы, Жамбыл көшесімен оңтүстік жағы Абай көшесінің оңтүстік жағына дейін
46
Үлгілі ауылы, Үлгілі ауылдық округі, Абай көшесінің батыс жағы Қарасай батыр көшесінің шығыс жағына дейін, Момышұлы көшесінің оңтүстік жағы Жазықбаев көшесінің солтүстік жағына дейін
47
Көкқайнар ауылы, Үңгіртас ауылдық округі, Сорбұлақ өзенінің батыс жағы Батыс көшесінің батыс жағына дейін
48
Қоғамшыл ауылы, Шиен ауылдық округі, Бейбітшілік көшесінің оңтүстік және батыс жағы
49
IV
Айдарлы ауылы, Айдарлы ауылдық округі, Қалбұлақ көшесінің батыс жағынан Ордабаев көшесінің шығыс жағына дейін
1.2
50
Жиренайғыр станциясы, Ақсеңгір ауылдық округі, Қазақстан Темір Жолы теміржол төсемінің солтүстік және оңтүстік жағы
51
Арқарлы ауылы, Ақтерек ауылдық округі, Әли батыр көшесінің солтүстік жағынан Жандос батыр көшесінің оңтүстік жағына дейін
52
Бозой ауылы, Бозой ауылдық округі, Ұзақ батыр көшесінің оңтүстік жағынан Мұратбаев көшесінің солтүстік жағына дейін, Жетісу көшесінің шығыс жағынан Жаменке көшесінің батыс жағына дейін
53
Еспе ауылы, Матибұлақ ауылдық округі, Үлкен сай көшесінің шығыс және батыс жағы
54
Қарабастау ауылы, Матібұлақ ауылдық округі, Жібек жолы көшесінің шығыс және батыс жағы
55
Қызылтан станциясы, Матібұлақ ауылдық округі, Қазақстан Темір Жолы теміржол төсемінің Солтүстік және оңтүстік жағы
56
Қопа ауылы, Самсы ауылдық округі, Қазақстан Темір Жолы темір жол төсемінің Солтүстік және оңтүстік жағы, Теміржолшы көшесінің оңтүстік жағынан Байсеков көшесінің солтүстік жағына дейін
57
Ащысу ауылы, Сарытауқұм ауылдық округі, Момышұлы көшесінің оңтүстік-шығыс жағынан Наурыз көшесінің солтүстік-батыс жағына дейін
58
Қаншеңгел ауылы, Сарытауқұм ауылдық округі, "Сұңқар-Қаншеңгел-Топар-Құйған" тас жолының шығыс жағы, Жиек көшесінің шығыс және батыс жағы
59
Саз станциясы, Матибұлақ ауылдық округі, Қазақстан Темір Жолы теміржол төсемінің Солтүстік және оңтүстік жағы
60
Үлкен ауылы, Үлкен ауылдық округі, Балқаш көлінің батыс жағы, Балқаш жылу электр станциясының шығыс жағы
61
Ақдала ауылы, Үңгіртас ауылдық округі, Орталық көшесінің шығыс және батыс жағы