О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2021-2023 годы
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 8 января 2021 года № 73-222. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 января 2021 года № 5868.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 28 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аватского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1)доходы 69 666 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 31 847 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 37 819 тысяч тенге, в том числе;
2) затраты 94 759 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами, в том числе:
приобретение финановых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 25 093 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 25 093 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 03.12.2021 № 12-66 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет Асинского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1)доходы 103 837 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 24 913 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 78 924 тысячи тенге, в том числе;
2) затраты 122 147 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финановых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 18 310 тысяч тенге;

Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 73-222 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 19 қаңтарда № 5868 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 28-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 69 666 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 31 847 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 37 819 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 94 759 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 25 093 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
25 093 мың теңге,оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 25 093 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 12-66 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021-2023 жылдарға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 103 837 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 24 913 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 78 924 мың теңге;
2) шығындар 122 147 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 18 310 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 18 310 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 18 310 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 03.12.2021 № 12-66 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Утвердить бюджет Акшийского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1)доходы 74 984 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 19 982 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 55 002 тысячи тенге, в том числе;
2) затраты 83 761 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финановых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 8 777 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 8 777 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 8 777 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 03.12.2021 № 12-66 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Утвердить бюджет сельского округа Байдибек бия на 2021-2023 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1)доходы 64 437 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 41 682 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 22 755 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 93 397 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финановых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 28 960 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 28 960 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 28 960 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 03.12.2021 № 12-66 (вводится в действие с 01.01.2021).

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 18 310 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 18 310 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 12-66 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2021-2023 жылдарға арналған Ақши ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 74 984 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 19 982 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 55 002 мың теңге;
2) шығындар 83 761 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 8 777 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 8 777 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 8 777 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 12-66 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2021-2023 жылдарға арналған Бәйдібек би ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 64 437 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 41 682 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 22 755 мың теңге;
2) шығындар 93 397 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 28 960 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану), 28 960 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 28 960 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 12-66 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Пункт 26 в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 03.12.2021 № 12-66 (вводится в действие с 01.01.2021).
27. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата "По вопросам экономики, бюджета и финансов".
28. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Енбекшиказахского районного маслихата А. Ілебаев
Исполняющий обязанности секретаря Енбекшиказахского районного маслихата А. Рустамбеков
Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 8 января 2021 год
№ 73-222
Бюджет Аватского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Ескерту. 26-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 12-66 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
27. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет және қаржы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
28. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының сессия төрағасы А. Ілебаев
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихат хатшысының міндетін атқарушы А. Рустамбеков
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 73-222 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер