О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 72-218 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2021-2023 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 25 августа 2021 года № 9-47. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 сентября 2021 года № 24238
Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата "О бюджете Енбекшиказахского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 72-218 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5849) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1)доходы 26 031 894 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 420 286 тысяч тенге;
неналоговые поступления 33 682 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 668 105 тысяч тенге;
поступление трансфертов 20 909 821 тысяча тенге;
2) затраты 26 004 249 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 136 876 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 202 898 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 66 022 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами, в том числе:
приобретение финансовых активов 40 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 72-218 "Еңбекшіқазақ ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 тамыздағы № 9-47 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 6 қыркүйекте № 24238 болып тіркелді
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 72-218 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5849 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 26 031 894 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 420 286 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 33 682 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 668 105 мың теңге;
трансферттер түсімі 20 909 821 мың теңге;
2) шығындар 26 004 249 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 136 876 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 202 898 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 66 022 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 40 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 149 231 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 149 231 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 202 898 тысяч тенге;
погашение займов 66 022 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 12 355 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Исполняющий обязанности секретаря Енбекшиказахского районного маслихата Г. Мухтарова

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 149 231 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 149 231 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 202 898 мың теңге;
қарыздарды өтеу 66 022 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 12 355 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты хатшысының міндетін атқарушы Г. Мухтарова