О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 79-435 "О бюджете Ескельдинского района на 2021-2023 годы"
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 12 мая 2021 года № 8-31. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 июня 2021 года № 22947
Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата "О бюджете Ескельдинского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 79-435 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5863) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 9 463 983 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 204 680 тысяч тенге;
неналоговые поступления 101 981 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 45 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов 9 111 822 тысяча тенге;
2) затраты 9 635 553 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 129 053 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 199 898 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 70 845 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 300 623 тысяч тенге;

Ескелді аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 79-435 "Ескелді ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 мамырдағы № 8-31 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 8 маусымда № 22947 болып тіркелді
Ескелдi аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының "Ескелді ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 79-435 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5863 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9 463 983 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 204 680 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 101 981 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 45 500 мың теңге;
трансферттер түсімі 9 111 822 мың теңге;
2) шығындар 9 635 553 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 129 053 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 199 898 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 70 845 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 300 623 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 300 623 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 199 898 тысяч тенге;
погашение займов 70 853 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 171 578 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Ескельдинского районного маслихата А. Хильниченко
Секретарь Ескельдинского районного маслихата К. Сатанов

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 300 623 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 199 898 мың теңге;
қарыздарды өтеу 70 853 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 171 578 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы А. Хильниченко
Ескелді аудандық мәслихатының хатшысы К. Сатанов