О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 13 января 2021 года № 80-441 "О бюджетах сельских округов Ескельдинского района на 2021-2023 годы"
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 22 июня 2021 года № 10-34. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июля 2021 года № 23312
Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Ескельдинского района на 2021-2023 годы" от 13 января 2021 года № 80-441 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5885) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алдабергеновского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1)доходы 96 886 тысяч тенге:
налоговые поступления 17 460 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 79 426 тысяч тенге;
2) затраты 102 902 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 016 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 016 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 6016 тысяч тенге.".
"2. Утвердить бюджет Акынсаринского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 26 672 тысяч тенге:
налоговые поступления 3 396 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 23 276 тысяч тенге;
2) затраты 27 846 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 174 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 174 тысячи тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;

Ескелді аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 қаңтардағы № 80-441 "Ескелді ауданының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 маусымдағы № 10-34 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 7 шілдеде № 23312 болып тіркелді
Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының "Ескелді ауданының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 13 қаңтардағы № 80-441 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5885 тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Алдабергенов ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 96 886 мың теңге:
салықтық түсімдер 17 460 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 79 426 мың теңге;
2) шығындар 102 902 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 016 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге:
қарыздар түсімі 6 016 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 6 016 мың теңге.".
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Ақын Сара ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 26 672 мың теңге:
салықтық түсімдер 3 396 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 23 276 мың теңге;
2) шығындар 27 846 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 174 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 174 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств 1 174 тысячи тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению соответственно.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Ескельдинского районного маслихата Р. Мейрбекова
Секретарь Ескельдинского районного маслихата К. Сатанов

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 174 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы Р. Мейрбекова
Ескелді аудандық мәслихатының хатшысы К. Сатанов