О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 79-435 "О бюджете Ескельдинского района на 2021-2023 годы"
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 19 августа 2021 года № 13-47. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 августа 2021 года № 24142
Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата "О бюджете Ескельдинского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 79-435 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5863) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 9 553 111 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 214 270 тысяч тенге;
неналоговые поступления 92 625 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 60 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов 9 185 716 тысяч тенге;
2) затраты 9 724 681 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 172 808 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 243 653 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 70 845 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

Ескелді аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 79-435 "Ескелді ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 тамыздағы № 13-47 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 28 тамызда № 24142 болып тіркелді
Ескелдi аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының "Ескелді ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 79-435(Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5863 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9 553 111 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 214 270 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 92 625 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 60 500 мың теңге;
трансферттер түсімі 9 185 716 мың теңге;
2) шығындар 9 724 681 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 172 808 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 243 653 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 70 845 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 344 378 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 344 378 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 243 653 тысячи тенге;
погашение займов 70 853 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 171 578 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Ескелді аудандық мәслихатының хатшысы К. Сатанов

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 344 378 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 344 378 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 243 653 мың теңге;
қарыздарды өтеу 70 853 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 171 578 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихатының хатшысы К. Сатанов

452
Отдел финансов района (города областного значения)
28 303
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
24 695
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2 284
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 324
5
Планирование и статистическая деятельность
21 889
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
21 889
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
20 739
004
Капитальные расходы государственного органа
1 150
02
Оборона
14 183
1
Военные нужды
9 984
122
Аппарат акима района (города областного значения)
9 984
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
9 984
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
4 199
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4 199
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
189
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
4 010
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 525 323
1
Социальное обеспечение
646 992
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
646 992
005
Государственная адресная социальная помощь
646 992
2
Социальная помощь
819 862
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
819 862
002
Программа занятости
487 422
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
28 032
006
Оказание жилищной помощи
6 250
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
46 468
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 290
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
78 249
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
28 303
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 695
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2 284
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 324
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
21 889
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
21 889
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 739
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 150
02
Қорғаныс
14 183
1
Әскери мұқтаждар
9 984
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
9 984
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
9 984
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
4 199
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4 199
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
189
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
4 010
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 525 323
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
646 992
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
646 992
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
646 992
2
Әлеуметтiк көмек
819 862
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
819 862
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
487 422
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
28 032
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 250
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
46 468
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 290
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
78 249
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету