Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов Ескельдинского района
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 26 августа 2021 года № 14-50. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 сентября 2021 года № 24353
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:

Ескелді ауданының ауылдық елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерi мен аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 тамыздағы № 14-50 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 15 қыркүйекте № 24353 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 11-бабының 1-тармағына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить проект (схемы) зонирования сельских населенных пунктов Ескельдинского района согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов Ескельдинского района согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Ескельдинского районного маслихата К. Сатанов

1. Ескелді ауданының ауылдық елді мекендерінің аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Ескелді ауданының ауылдық елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихатының хатшысы К. Сатанов