О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2021-2023 годы
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 8 января 2021 года № 70-273. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 января 2021 года № 5867.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 12 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Боралдай 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 277 911 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 226 495 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 51 416 тысяч тенге;
2) затраты 352 896 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 74 985 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 74 985 тысяч тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 74 985 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 29.11.2021 № 13-47 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет Ащыбулакского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 249 703 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 206 417 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 43 286 тысяч тенге;
2) затраты 331 284 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 81 581 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 81 581 тысяча тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;

Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 70-273 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 19 қаңтарда № 5867 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 12-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Боралдай кентінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 277 911 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 226 495 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 51 416 мың теңге;
2) шығындар 352 896 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 74 985 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 74 985 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 74 985 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 29.11.2021 № 13-47 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021-2023 жылдарға арналған Ащыбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 249 703 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 206 417 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 43 286 мың теңге;
2) шығындар 331 284 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 81 581 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 81 581 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств 81 581 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 29.11.2021 № 13-47 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Утвердить бюджет Байсеркенского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 347 009 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 259 140 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 87 869 тысяч тенге;
2) затраты 365 842 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 18 833 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 18 833 тысячи тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 18 833 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 29.11.2021 № 13-47 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Утвердить бюджет Жетыгенского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 162 399 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 116 050 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 46 349 тысяч тенге;
2) затраты 202 021 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 39 622 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 39 622 тысячи тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 39 622 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 29.11.2021 № 13-47 (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Утвердить бюджет КазЦИКовского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 81 581 мың теңге.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 29.11.2021 № 13-47 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2021-2023 жылдарға арналған Байсерке ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 347 009 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 259 140 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 87 869 мың теңге;
2) шығындар 365 842 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 18 833 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 18 833 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 18 833 мың теңге.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 29.11.2021 № 13-47 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2021-2023 жылдарға арналған Жетіген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 162 399 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 116 050 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 46 349 мың теңге;
2) шығындар 202 021 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 39 622 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 39 622 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 39 622 мың теңге.
Ескерту. 4 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 29.11.2021 № 13-47 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2021-2023 жылдарға арналған КазЦИК ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

используемые остатки бюджетных средств 73 180 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 29.11.2021 № 13-47 (вводится в действие с 01.01.2021).
11. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Илийского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-экономического развития, транспорта, строительства, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства".

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 73 180 мың теңге.
Ескерту. 10 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 29.11.2021 № 13-47 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Илийского районного маслихата Ж. Бейсембаев
Исполняющий обязанности секретаря маслихата Илийского района Е. Турумбетов
Приложение 1 к решению Илийского районного маслихата от 8 января 2021 года № 70-273
Бюджет поселка Боралдай на 2021 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 29.11.2021 № 13-47 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

12. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандық мәслихатының сессия төрағасы Ж. Бейсембаев
Іле аудандық мәслихаты хатшысының міндетін атқарушы Е. Турумбетов
Іле аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 70-273 шешіміне 1-қосымша
Іле ауданы Боралдай кентінің 2021 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 29.11.2021 № 13-47 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
054
Возврат, использованных не по целевому назначению кредитов, выданных из районного (города областного значения) бюджета
0
Приложение 7 к решению Илийского районного маслихата от 8 января 2021 года № 70-273
Бюджет Байсеркенского сельского округа на 2021 год
Сноска. Приложение 7 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 29.11.2021 № 13-47 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен бөлінген нысыналы мақсатқа сай пайдаланылмаған кредиттерді қайтару
0
Іле аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 70-273 шешіміне 7-қосымша
Байсерке ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 29.11.2021 № 13-47 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер