О признании утратившим силу решение Илийского районного маслихата от 13 декабря 2017 года № 18-91 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 17 ноября 2021 года № 12-42. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 ноября 2021 года № 25398
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Илийского районного маслихата "Об утверждении Правил бесхозяйными опасными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 13 декабря 2017 года № 18-91 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4448).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Илийского районного маслихата Р. Абилова

Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 18-91 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түсті деп танылған иесіз қауіпті қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 қарашадағы № 12-42 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 25 қарашада № 25398 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Іле аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы №18-91 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4448 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандық мәслихатының хатшысы Р. Абилова