О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 67-383 "О бюджете Кербулакского района на 2021-2023 годы"
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 12 мая 2021 года № 06-32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 мая 2021 года № 5962
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата "О бюджете Кербулакского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 67-383 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5860, опубликован 13 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 10 378 087 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 215 970 тысяч тенге;
неналоговые поступления 59 351 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 81 600 тысяч тенге;
поступление трансфертов 10 021 166 тысячи тенге;
2) затраты 10 455 955 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 102 254 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 153 143 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 50 889 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 180 122 тысячи тенге;

Кербұлақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 67-383 "Кербұлақ ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 мамырдағы № 06-32 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 19 мамырда № 5962 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының "Кербұлақ ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 67-383 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5860 тіркелген, 2021 жылдың 13 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 10 378 087 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 215 970 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 59 351 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 81 600 мың теңге;
трансферттер түсімі 10 021 166 мың теңге;
2) шығындар 10 455 955 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 102 254 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 153 143 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 50 889 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатып алудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 180 122 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 180 122 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 153 143 тысячи тенге;
погашение займов 50 894 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 77 873 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономике и бюджету района, налогу, по поддержке малого и среднего предпринимательства, сельскому хозяйству и охране окружающей среды, земельным отношениям, строительству, коммунальному хозяйству и обслуживанию населения".

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 180 122 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 153 143 мың теңге;
қарыздарды өтеу 50 894 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 77 873 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Аудан экономикасы мен бюджеті, салық, кіші және орта кәсіпкерлікті қолдау, ауылшаруашылығы мен қоршаған ортаны қорғау, жер қатынастары, құрылыс, коммуналдық шаруашылық және халыққа қызмет көрсету жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.