О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 11 января 2021 года № 73-1 "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2021-2023 годы"
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 20 апреля 2021 года № 4-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 22 апреля 2021 года № 5936
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Коксуского района "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2021-2023 годы" от 11 января 2021 года № 73-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5881, опубликован 22 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Балпыкского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 206 592 тысячи тенге:
налоговые поступления 75 397 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 131 195 тысяч тенге;
2) затраты 206 594 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 тысячи тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 тысячи тенге.";
"2. Утвердить бюджет Жарлыозекского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 32 058 тысяч тенге:
налоговые поступления 7 673 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 24 385 тысяч тенге;
2) затраты 32 060 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

Көксу ауданы мәслихатының 2021 жылғы 11 қаңтардағы "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 73-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 20 сәуірдегі № 4-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 22 сәуірде № 5936 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-1-бабының 4-тармағына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 11 қаңтардағы № 73-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5881 тіркелген, 2021 жылдың 22 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 206 592 мың теңге:
салықтық түсімдер 75 397 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 131 195 мың теңге;
2) шығындар 206 594 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 мың теңге.";
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Жарлыөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 32 058 мың теңге:
салықтық түсімдер 7 673 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 24 385 мың теңге;
2) шығындар 32 060 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 137 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 137 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Коксуского района "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 137 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 137 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көксу ауданы мәслихатының "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.