О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 80-377 "О бюджете Райымбекского района на 2021-2023 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 12 мая 2021 года № 6-34. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 мая 2021 года № 22819
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата "О бюджете Райымбекского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 80-377 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5862, опубликован 15 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 7 042 320 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 77 811 тысяч тенге;
неналоговые поступления 12 651 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 700 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 951 158 тысяч тенге;
2) затраты 7 102 102 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 92 073 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 153 143 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 61 070 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 151 855 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 151 855 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 153 143 тысячи тенге;
погашение займов 61 210 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 59 922 тысячи тенге.".

Райымбек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 80-377 "Райымбек ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 мамырдағы № 6-34 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 26 мамырда № 22819 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының "Райымбек ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 80-377 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5862 тіркелген, 2021 жылдың 15 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7 042 320 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 77 811 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 12 651 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 700 мың теңге;
трансферттер түсімдері 6 951 158 мың теңге;
2) шығындар 7 102 102 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 92 073 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 153 143 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 61 070 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 151 855 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 151 855 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 153 143 мың теңге;
қарыздарды өтеу 61 210 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 59 922 мың теңге.".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Райымбекского
районного маслихата Е. Жумаканов
Председатель сессии Райымбекского
районного маслихата С. Мусирбаев
Приложение 1 к решению Райымбекского районного маслихата от 12 мая 2021 года № 6-34

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Райымбек аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Е. Жумаканов
Райымбек аудандық мәслихатының
сессия төрағасы С. Мусирбаев
Райымбек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 мамырдағы № 6-34 шешіміне қосымша