О признании утратившим силу решения Райымбекского районного маслихата от 6 декабря 2017 года № 26-131 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 28 октября 2021 года № 14-62. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 ноября 2021 года № 25094
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Райымбекского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 6 декабря 2017 года № 26-131 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4421).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Райымбекского районного маслихата Е. Кудабаев

Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № 26-131 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 қазандағы № 14-62 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 10 қарашада № 25094 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № 26-131 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4421 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Райымбек аудандық мәслихатының хатшысы Е. Кудабаев