О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 6-82-445 "О бюджете Панфиловского района на 2021-2023 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 12 мая 2021 года № 7-5-27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 мая 2021 года № 5961
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата "О бюджете Панфиловского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 6-82-445 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5850, опубликован 12 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 15 601 839 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 335 867 тысяч тенге;
неналоговые поступления 28 969 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 207 557 тысяч тенге;
поступления трансфертов 12 029 446 тысяч тенге;
2) затраты 15 983 207 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 102 336 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты 135 265 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 32 929 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 216 214 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 216 214 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 699 918 тысяч тенге;

Панфилов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6-82-445 "Панфилов ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 мамырдағы № 7-5-27 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 19 мамырда № 5961 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6-82-445 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5850 тіркелген, 2021 жылдың 12 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 15 601 839 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 335 867 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 28 969 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 207 557 мың теңге;
трансферттер түсімі 12 029 446 мың теңге;
2) шығындар 15 983 207 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 102 336 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 135 265 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 32 929 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 216 214 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 216 214 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 699 918 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 699 918 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 135 265 тысяч тенге;
погашение займов 68 820 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 633 473 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономики, аграрным, предпринимательства, производства, автомобильных дорог и строительства".

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 699 918 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 135 265 мың теңге;
қарыздарды өтеу 68 820 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 633 473 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

1 412 307
002
Программа занятости
866 439
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
40 707
006
Оказание жилищной помощи
120
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
98 185
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
10 851
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
87 240
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
254 144
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
54 621
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
66 456
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
60 356
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
39 983
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
15 352
021
Капитальные расходы государственного органа
500
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
4 521
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
6 100
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
6 000
097
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)
100
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 626 882
1
Жилищное хозяйство
3 580 379
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
30 690
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
30 690
467
Отдел строительства района (города областного значения)
3 251 361
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 800 728
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 450 633
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
298 328
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда

1 412 307
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
866 439
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
40 707
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
120
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
98 185
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
10 851
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
87 240
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
254 144
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
54 621
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
66 456
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
60 356
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 983
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
15 352
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
4 521
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
6 100
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
6 000
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу
100
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 626 882
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 580 379
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
30 690
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
30 690
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3 251 361
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 800 728
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 450 633
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
298 328
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер