О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 6-82-445 "О бюджете Панфиловского района на 2021-2023 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 10 августа 2021 года № 7-9-49. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 августа 2021 года № 24028
Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата "О бюджете Панфиловского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 6-82-445 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5850) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 15 287 107 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 580 412 тысяч тенге;
неналоговые поступления 25 024 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 186 057 тысяч тенге;
поступления трансфертов 12 495 614 тысяч тенге;
2) затраты 15 884 689 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 84 834 тысячи тенге, в том числе: бюджетные кредиты 117 763 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 32 929 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

Панфилов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6-82-445 "Панфилов ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 тамыздағы № 7-9-49 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 18 тамызда № 24028 болып тіркелді
Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6-82-445 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5850 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 15 287 107 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 580 412 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 25 024 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 186 057 мың теңге;
трансферттер түсімі 12 495 614 мың теңге;
2) шығындар 15 884 689 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 84 834 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 117 763 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 32 929 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 682 416 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 682 416 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 117 763 тысячи тенге;
погашение займов 68 820 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 633 473 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Исполняющий полномочия секретаря
Панфиловского районного маслихата К. Иманханов

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 682 416 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 682 416 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 117 763 мың теңге;
қарыздарды өтеу 68 820 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 633 473 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихат
хатшысының өкілеттігін атқарушы К. Иманханов

1 668 715
002
Программа занятости
1 077 919
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
40 707
006
Оказание жилищной помощи
120
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42 987
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
10 851
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
125 712
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
304 374
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
66 045
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
74 836
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
68 736
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
48 363
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
15 352
021
Капитальные расходы государственного органа
500
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
4 521
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
6 100
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
6 000
097
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)
100
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 838 913
1
Жилищное хозяйство
3 795 047
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
30 690
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
30 690
467
Отдел строительства района (города областного значения)
3 251 361
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 800 728
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 450 633
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
512 996
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда

1 668 715
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1 077 919
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
40 707
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
120
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42 987
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
10 851
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
125 712
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
304 374
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
66 045
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
74 836
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
68 736
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 363
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
15 352
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
4 521
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
6 100
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
6 000
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу
100
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 838 913
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 795 047
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
30 690
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
30 690
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3 251 361
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 800 728
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 450 633
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
512 996
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер